Экономикаwww.ukrinform.uaApr 1

Українська авіакомпанія Bees Airline почне виконувати рейси до Грузії та Вірменії

nk_hauz/-mx9irw8ebrivrkgcunu.jpg

Нова українська авіакомпанія Bees Airline розпочне виконувати регулярні рейси до Грузії з квітня та до Вірменії - з червня 2021 року. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух) у Фейсбуці.

Зазначається, що з 29 квітня перевізник почне виконувати рейси за напрямком Київ - Єреван, із 30 квітня - Київ - Тбілісі. А на 9 червня запланований рейс Київ - Батумі.

Також планується регулярний рейс з Одеси, за напрямком - Одеса - Єреван з 14 червня.

Як повідомляв Укрінформ, Bees Airline була зареєстрована наприкінці 2019 року, а у березні 2021 року отримала сертифікат експлуатанта від Державної авіаційної служби України. Базовий аеропорт перевізника - міжнародний аеропорт "Київ" ім. Ігоря Сікорського (Жуляни).

З березня 2021 року компанія літає до Єгипту. Раніше Bees Airline анонсувала старт польотів до Кенії у квітні цього року.

💬 Последние комментарии
е
Елена, так в Украине все недоумки ничего не понимающие или ты тупая продажная дура ???? весь ТВОЙ бред разбивается о ФАКТЫ, а ты тупая продажная дура!
е
ты расскажи что рабства в твоей америке не было, просто они так любили своих господ, что сами, по своей воле стали господскими холопами и счастья им было столько, что аж сейчас бунтуют негры в твоей америке и требуют компенсаций и извинений... или будешь утверждать что они все недоумки, ничего не понимающие и у них рай был??))))
Ост
Кот прав.
е
Родина, это та страна, что любят и развивают... а ты ей торгуешь, разницу понятное дело ТЫ не видишь, а она ЕСТЬ! понятно, дура продажная!
е
опять СВОЙ опыт всем приписываешь...
Елена
Ты скажи и крепостничества в царской России не было,просто они так любили своих господ ,что сами ,по своей воле стали господскими холопами и счастья им настало.
Елена
А ты и знаешь молдавский,только серываешь шпиён,а ну скажи несколько слов по модавски.