Українське ігристе вино визнали найкращим в світі
Экономикаagronews.ua15 марта 2020

Українське ігристе вино визнали найкращим в світі

Оголошено результати міжнародного дегустаційного конкурсу PAR Wine Award Dusseldorf 2020. Українське витримане ігристе ARTWINE BRUT ROSE отримало найвищу нагороду і стало єдиним в категорії TOP GOLD. Всього ігристі вина компанії Artwinery (раніше “Артемівський завод шампанських вин”) за підсумками даного конкурсу отримали 2 золота і 3 срібла. Повідомляє прес-служба компанії.

“Це більше ніж перемога компанії Artwinery, це перемога для всієї виноробної галузі України. В цьому році, на топовому профільному конкурсі, наше ігристе стало єдиним представником з України та за звання “кращого” боролося з провідними виробниками з країн Європи. Вищу золоту нагороду ми отримали зі своїм ARTWINE BRUT ROSE вінтажу 2014 року, яке отримало 96 балів з можливих 100. Це абсолютна перемога”, – коментує Ігор Толкачов, генеральний директор компанії Artwinery.

“Крім того, ми взяли друге “золото” і також за рожеве ігристе преміальної лінійки GRAND ARTINERO, витримане 24 місяці. Ще ми отримали 3 срібні медалі, ними були відмічені ARTWINE BRUT NATURE (84 бала), ARTINERO MUSCAT SEMI-SWEET (84 бала) та ARTINERO WHITE BRUT (83 бала)”, – додав він.

Преміальні ігристі вина торгових марок Artinero, Grand Artinero і Artwine з тривалою витримкою від 12 до 60 місяців раніше були відзначені іншими нагородами в міжнародних конкурсах London Wine Competition і Decanter.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Вот уж не знаю что сказать- почти по Лаврову -Дебилы пл--ть...Доброе дело не дают сделать, и сами -то ни к чему не приспособлены, кроме как к провокациям и дракам ...КАКАЯ РАЗНИЦА ЧЬИ МАСКИ ,-ГЛАВНОЕ, ЧТОБЫ ,СОХРАНИТЬ ЗДОРОВЬЕ ЛЮДЯМ
Гуляй Поле
Не добил Махно в свое время красную чуму, теперь пожинаем плоды этой чумы.
Весёлый Роджер
О я я, натюрлих! Ну давай блесни языком Гётэ и Шиллера? Это тебя в училище муштровали на плацу – айн, цвай, полийцай, дрей вир Гренадир, фюн зегс алте гэйгс …!
Весёлый Роджер
То другая Елена, а правильная Елена_Шмуля одета в кальсоны тай химзащиту Элька, а поверх гэтого - эуропейские кружевные труселя! Ву а ля! Встречай Эуропа это я!
Весёлый Роджер
Я на укрофорумах спрашивал - никто такой цены не видел!!! Так шо как всегда сбрехнул ты Шмуля - ну это у тебя профессионально как с выплавкой металла на вугле! 3.14здболл свинорылый - ты подтвердил своё звание! А у москалей корова прихромнула! Ось воно як!
Степан
Типовий кремлівський бред, основна мета якого посварити два словянські народи в час політичного хаосу в Європі...
ОПЯТЬ ЧТО ТО ПЕРЕПУТАЛИ
РЕШИЛИ уКРЫ ОТ КОРОНАВИРУСА КУЕВ СПАСТИ ДЫМОВОЙ ЗАВЕСОЙ. И ПОДОЖГЛИ ЛЕС В ЧЕРНОБЫЛЕ. КЛЫЧКО ОПЯТЬ ЧТО ТО ПЕРЕПУТАЛ?
Авторские статьи