Экономикаwww.ukrinform.ua26 нояб.

Українські дипломати прогнозують 20-відсоткове зростання експорту до Республіки Корея

nk_hauz/-mn0kozvz9-mlhf7uavz.jpg

Посольство України в Республіці Корея прогнозує цьогоріч зростання українського експорту до цієї країни на 20 відсотків і вирівнювання негативного сальдо в торгівлі, яке наразі становить 15 млн доларів США.

Як передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу МЗС, про це йшлося на онлайн-семінарі для для українського бізнесу «Перспективи українського експорту до Південної Кореї у світлі змін споживацького ринку під впливом COVID-19».

Зазначається, що, як свідчать останні тенденції розвитку українсько-корейської торгівлі, товарообіг між країнами щорічно зростає. Наразі найбільш динамічним товаром є українське зерно: його частка в українському експорті щорічно збільшується як у відсотках (з 53,6% до 85,9% за останні 3 роки), так і в грошах (з 176 до 280 млн доларів США за останні 3 роки).

«За прогнозом посольства України в Республіці Корея, за результатами 2020 року Україна вирівняє сальдо у торгівлі з цією країною, а експорт, попри COVID-19, зросте на 20%", - йдеться у повідомленні.

Як зазначив посол України в Республіці Корея Олександр Горін, корейський ринок харчових продуктів є надзвичайно конкурентним, проте перспективним для українських виробників. Зокрема, цікавим є ринок різноманітних соусів, адже корейці традиційно вживають їх у великій кількості на додачу до рису.

Згідно з даними Держстату, експорт з України до Республіки Корея за дев'ять місяців поточного року становив 3 27 млн дол. США, імпорт в Україну - 342 млн дол. США.

💬 Последние комментарии
наблюдатель
Однако все в Малороссии считали себя частью единого русского народа, оторванной от единого целого. Их политическим идеалом было возвращение в состав Руси, под которой они подразумевали Российскую империю.
Гость
Кому чего... и такое бывет.
наблюдатель
И Запад сам нагло пытается дестабилизировать ситуацию в соседних с Россией государствах и превратить постсоветское пространство в зону постоянных конфликтов и напряжённости.
Гость
И если поживём... и как-то так.
Макс
И Запад сам нагло пытается дестабилизировать ситуацию в соседних с Россией государствах и превратить постсоветское пространство в зону постоянных конфликтов и напряжённости.
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.
Гость
И "спустя пять лет непримиримого борца за "церковную незалежность" предали анафеме. Но он и не думал каяться в грехе раскола — одном из самых страшных для христиан".