Українські яйця подорожчають після свят
Экономикаfbc.ua08 января 2021

Українські яйця подорожчають після свят

Після новорічних свят в Україні різко зростуть ціни на яйця. Експерти кажуть, що українцям не варто розраховувати на спад цін, а навпаки, чекати їх значного підвищення.

Як кажуть фахівці з Асоціації тваринників України, на цю мить можна перерахувати відразу декілька причин подорожчання такого продукту, як яйця.

В першу чергу, це варто пов’язувати з підвищенням вартості на компоненти комбікорму, які формують більшу частку ціни на продукт.

Також нині багато українських виробників стали скорочувати поголів’я птиці, що відбувається на тлі подорожчання комбікорму та звичайно ж негативно впливає на ціну яєць.

“На кінець грудня 2020 собівартість виробництва яєць на підприємствах коливається в межах 22 грн за 10 штук, а кінцева ціна на полицях споживачів – від 30 грн за 10 штук. Після новорічних свят попит споживачів знизиться, а ось ціна на яйця, швидше за все, збільшиться“, – говорять в асоціації.

Нагадаємо, що в Україні за підсумками здебільшого весняного періоду спостерігалося істотне здешевлення ціни на курячі яйця, коли як зараз продукт виріс в ціні відразу майже на десять гривень.

Якщо раніше перед великодніми святами українці могли купити яйця приблизно по 12-16 грн за десяток, то в другій половині 2020 роки ринок цін підвищився до суми 24-26 грн за аналогічний обсяг продукту.

1 комментарий

Написать комментарий
  • ВСЬО ДЛЯ НАРОДУ УКРАИНЫ
    08 января 2021
    Украинськи куры будут нести яйця Фабэржэнко! Украинськи петухи уже напряглись!
    Ответить
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Это печально. Хотелось бы, чтобы втрое.
Dirhem
У Вас, я так понимаю, с математикой всё хорошо. Пятёрка, наверное. По стобальной системе.
е
И только тупое свидомое стадо будет жаждать вколоть себе американскую вакцину на офигительные бабки с риском получить паралич или просто сдохнуть.. Но такие как Елена будут этому только рады, это ведь все во славу Америки..
е
Тьфу..а если в Европе вашей каждый час надо будут головой о стенку биться тоже начнете???
е
Елена, что-то побочки у вакцины твоих супер-пупер америкосов все больше и больше... Ждём твоих сказок о том что никто ничего не понимает, ну кроме тебя разумеется... Прокомментируй статью, не стесняйся..
е
Опа...по братски белорусы помогали, но майданутые готовы продать белорусов за печеньки...чисто по свидомому
Луна-2
поживем -увидим...Но как же ты засрал своею ненавистью к России... то, что, завтра придет Байден, уже ничегошеньки не изменит ...Ну даст он свои очередные санкции.. Ну сделает Россию главным злом . -ну и что ..РОССИЯ выдержит все,а Украина - попомни мои слова - загнется и без санкций, малыш!