Українські металурги в жовтні наростили виплавку сталі на 5,1%
Экономикаgmk.center14 ноября 2020

Українські металурги в жовтні наростили виплавку сталі на 5,1%

Виробництво прокату й чавуну за десять місяців також зросло

Металургійні підприємства України в жовтні 2020 року наростили виплавку сталі на 5,1% в порівнянні з відповідним місяцем минулого року – до 5,1 млн т.

Про це свідчать уточнені дані об’єднання підприємств «Укрметалургпром».

Зокрема, в жовтні українські металурги виробили:

агломерату – 2,6 млн т (на 4,4% більше, ніж у жовтні 2019 року);

коксу – 830 тис. т (-1,2%);

чавуну – 1,7 млн ​​т (7,5%);

прокату – 1,5 млн т (+2,8%).

Виробництво сталі в січні-жовтні скоротилося на 5,5% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 17 млн ​​т.

За десять місяців українські металурги виробили:

агломерату – 26,2 млн т (+0,3% у порівнянні з 10 місяцями 2019-го);

коксу – 8,5 млн т (-6,3%);

чавуну – 17,1 млн т (-1,1%);

прокату – 15,5 млн т (-2,4%);

трубної продукції – 710 тис. т (+81,7%).

«Укрметалургпром» пояснює зниження виробництва сталі кількома причинами: запровадженням карантинних обмежень, державним протекціонізмом у традиційних для української металургії країнах експорту, зниженням цін та скороченням попиту на металопродукцію, наявністю надлишкових світових сталеплавильних потужностей – близько 440 млн т на рік.

Раніше очікувалося що в листопаді-грудні порівняльна динаміка з минулим роком буде набагато кращою, адже листопад 2019 року був місяцем з рекордно низьким показником виробництва за всі роки незалежності України.

Відзначимо, що днями Дніпровський металургійний комбінат (ДМК) зупинив доменну піч на капітальний ремонт, який триватиме 17 діб. Це може негативно позначитися на результатах листопада.

Станом на 11 листопада 2020 року з основних діючих виробничих потужностей в експлуатації перебувають 17 з 21 доменних печей, 7 з 8 мартенівських печей, 13 з 16 конвертерів, 6 з 15 електропечей, а також 16 з 17 машин безперервного лиття заготовки.

Як повідомляв GMK Center, у 2019 році підприємства українського ГМК скоротили виробництво сталі на 1,2% в порівнянні з 2018-м – до 20,85 млн т. Випуск чавуну знизився на 2%, до 20,6 млн т, а прокату – на 0,9%, до 18,2 млн т.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
47 млн - амеры не прокормят.Надо население угробить до 12 млн. граждан .Тогда о кей...Оно И ТАК УМЕНЬШАЕТСЯ КАТАСТРОФИЧЕСКИМИ ТЕМПАМИ - поэтому и перепись власть не делает - боится, узнать что население - уходит, как вода в песок.
Луна-2
Ты же вроде ушла?И вот на те вам, опять появилась -Недолго музыка играла. Недолго фрайер правил бал .Недолго Эра танцевала .Опять вернулась она к нам.Ты же жила в Германии - память -то девичья. должна знаать, что это такое. -РАСШИФРОВЫВАЮ - -ГСВГ-Группа Советских войск Германии.-специально для таких как ты ...умников.
ера
Прорвемся....Киев будет стоять, пока ... в киевском Соборе святой Софии...на его защите стоит, возвышая руки к небу, “Нерушимая Стена” Богоматерь Оранта...Вот Это...ВЕЧНО... (а то,что дорвались до влады...и беснуются...так Это пройдет...СКОРО...)
мм
Чего нас так тянет к бесам?
От ебанашки
Ага ,.сиди и печатаем за деньги - и платят нам -15 рублей за заметку.Ты подумай сколько мы тут зарабатываем за год. может перейдешь к нам в .качестве идиота на подсосе....))))
тт
А где Закон?
Луна-2
Могу понять, от звезды украинцев - особенно западенцев - которые ненавидят Россию ,корежит .Но додуматься до такого уродства ...Это уже слишком.