Экономикаfbc.ua9 февр.

Українські молочники виходять на ринок Лівану

nk_hauz/-msyvmgstz84rc-q41rl.jpg

Нарешті підписано всі необхідні документи, які стосуються сертифікату на експорт молока та молочних продуктів з України до Лівану. Про це повідомили у посольстві нашої країни у Лівані. Форма сертифікату двостороння, вона має не меті покращити комунікацію між двома країнами в економічному секторі. Нарешті ринки збуту вітчизняної продукції будуть поширені.

Ліван постраждав від економічної коронакризи, тож постачання молочною продукцією з Європи значно зменшилося. У таких умовах Україна отримала можливість конкурувати з європейськими виробниками. З точки зору вартості та якості наша продукція показує чудові показники.

Довідка: Ліван – країні з населенням у 6 мільйонів осіб. Межує із Сирією, Ізраїлем.

Раніше повідомлялося, що за січень в Україні скоротився експорт. Зниження експорту пов’язане зі зменшенням обсягів експорту кукурудзи, пшениці, сої та шроту. Як приклад, лише об’єм експорту кукурудзи зменшився на 45,6% з понад 740 мільйонів доларів до 403 млн.

💬 Последние комментарии
Горбатый
Будь другом и патриотом России - купи Путину карту мира и линейку. Если он научится хорошо ими пользоваться, то Лавров не будет делать глупых заявлений.
гость
С завтрашнего дня начинается увлекательный, остросюжетный сериал)
Елена
Гимн Советского Союза меня полностью устроит,но и голубыми кальсонами пренебрегать нельзя,память как никак, помру не беда Луночка,все там будем,могу сказать что терять особо и нечего.ну только память о прошлом..., что так всё произошло, из-за роджеров тоже....
Елена
Я мзду не беру,мне за державу обидно,я не Роджер.
Елена
Слава Америке!
Горбатый
Зато ты очень умный! Сразу видно, что человек с Донбасса, а не порожняк.
НУ ТЫ ТУПОЙ ВАЩЩЩЕ!
Из 30 лет о которых ты прокукарекал, 29 - украина согласно своей конституции была ВНЕБЛОКОВЫМ ГОСУДАРСТВОМ !!! Все эти 29 лет нужно было нарушать конституцию украины? Ну ты тупой!