Экономикаlandlord.ua28 июл.

Українські садівники все більше обирають сливу для свого бізнесу

Останнім часом інтерес українських виробників до сливи поступово зростає, незважаючи на те, що вона не вважається експортною продукцією. Також слива є прямим конкурентом вишні в сегменті кісточкових: щорічно понад 60% валового збору кісточкових в країні припадає саме на ці дві культури. Про це йдеться в дослідженні експортного потенціалу плодоовочевого сектора, проведеного в рамках спільного проекту FАО і ЄБРР «Поліпшення доступу українського агробізнесу до експортних ринків», передає «АПК-Інформ: овочі та фрукти». Вишня є досить примхливої до погодних негараздів, які все частіше спостерігаються в Україні навесні. Слива ж, навпаки, досить морозостійка культура, тому температурні перепади та заморозки не завдають, як правило, серйозної шкоди врожаю цих фруктів. Саме завдяки цим властивостям у 2016 році сливі все ж вдалося завоювати першість в сегментні кісточкових: на її частку довелося 36% від загального виробництва кісточкових в країні, тоді як частка вишні знизилася до 31%, а черешні й абрикоси взагалі впали до 13% і 16 % відповідно. На відміну від вишні, основним каналом збуту якої традиційно виступає сектор переробки і в основному ціни також диктують переробники, весь врожай сливи реалізується на свіжому ринку, де вже склалася певна культура споживання. Причому, наголошується в дослідженні, внутрішній попит на сливу в Україні, як правило, задовольняється за рахунок власної продукції, а за рахунок імпорту зазвичай компенсується тільки зниження виробництва.

💬 Последние комментарии
Франкоговорящий китаец
Так это получается ещё более жесткая цензура чем при СССР. Там спокойно себе ходили книги на украинском. Фильмы на украинском и много чего ещё. Язык в чём виноват? Ну запретите немецкий, была же война с немцами.
странности пэрэклада универа ПОП.лавЬского
slave = ведомый кем то, преклоняющийся перед... - славянин = огне-поклонник, язычник, поклоняющийся огню... ещё до крещения (куевской)Руси никому неизвестным Иешуа из какого то Назарета выпускникам Поющего ректора это не понять - ЭТО ДРУГОЕ
странности перевода
slave = раб ,, slavs = славянин
Флойд НАШ !!!
США превращает белых украинцев в людей второго сорта
Гражданская война в США неизбежна
Немцы возложили на Украину ответственность за развязывание второй Мировой войны с Гитлером в 1941-45 гг
Крым НАШ !!!
в каком году Рука Кремля подарила Украине Крым ???
Горбатый
Жопа - это туда! Верной дорогой идете!