Экономикаnewformat.infoSep 23

Українські заробітчани частіше інвестують у нерухомість на батьківщині

Українські заробітчани, що працюють за кордоном, все частіше інвестують зароблені кошти в нерухомість у себе на батьківщині. Левова частка українських трудових мігрантів на сьогодні виїжджає на роботу в Польщу. Переважно це жителі західних регіонів України, розміщених навколо Львова, де проживає близько 1 мільйона осіб. В 2018 році заробітчани за допомогою банківських переказів відправили додому рекордні 14,4 мільярда доларів, однак через недовіру до місцевих банків вони все частіше інвестують в інші активи – переважно у нерухомість. В результаті навколо Львова ростуть багатоповерхові житлові комплекси, і забудовники кажуть, що трудові мігранти є одними з найбільших клієнтів. Крім заробітчан з західної частини країни, все частіше на заробітки за кордон виїжджають жителі східної та південної України. “Відсоток мігрантів, що прибувають сюди зі східної та південної України, збільшився. Раніше це були в основному західні українці. Зазвичай вони ходять туди-сюди через кордон )”, – стверджує глава варшавського фонду підтримки українців у Польщі Fundacja Nasz Wybor. “Досвід має дуже важливий освітній ефект, який підвищує продуктивність повертаються працівників”, – підкреслив аналітик Investment Capital Ukraine Михайло Демків. Цю точку зору підтримують і українські робітники. В Мінсоцполітики України відзначають як позитивні, так і негативні наслідки робочої міграції– економічні і соціальн. В міністерстві заявили про брак робочої сили усередині країни і приплив твердої валюти.

💬 Последние комментарии
Алоха
Только не скули. Это и не красиво и не к добру.
Весёлый Роджер
Пошёл на фуй, нарик фуев! Забей косяк у свою дупу - враз побачишь Гваделупу!
Весёлый Роджер
Ты ТУПОЙ пропа_Хандон, вынь из дупы свой гандон! "На момент отмены крепостного права в России проживало 23 млн. помещичьих крестьян, что составляло ВСЕГО - 34% от всего населения Российской империи или 23% от ВСЕХ крестьян!" Эта русофобная байка про то, что все были крепостные - бродит по либерастным СМИ уже больше 100 ЛЕТ!!!
Алоха
Хороший песик. Почти злая собака. Хозяин даст тебе.
Весёлый Роджер
Слышь ты, гаваец у вышиванке и сраных шароварах, ты вот как пыхнешь чи нюхнёшь чи таблетку ням-ням и тебя сюда тянет, бред нести. Ну пыди на сайт с такими же нариками, да обсуждайте там проблему апоГеи с периГЕЕй. Тебя уже посылали здесь на фуй, так ыщо пошлют!
У НИХ БУТСЫ НЕ ТОЙ СИСТЕМЫ !!!
Шахтарь и Динамо за 6 матчей в Лиге Чемпионов не забили ни одного гола !!!
Алоха
А если бы не жидо-большевики, то ты и твой новый царь так бы и остались крепосными.