Экономикаwww.ukrinform.uaAug 31

Українські заводи відремонтують десятки тисяч залізничних вагонів - Кубів

Заводи Києва, Львова, Дніпропетровщини, Харківщини, інших міст України збудують і відремонтують десятки тисяч залізничних вагонів.

Про це під час діалогової зустрічі "Влада та бізнес", що пройшла у четвер на Чернігівщині в рамках Ради з просування експорту, сказав перший віце-прем’єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, повідомляє кореспондент Укрінформу. "Десятки тисяч вагонів залишились на окупованих українських територіях сходу і Криму і вивезені в Російську Федерацію. Повернуто - нуль. Треба будувати нові, і тому заводи Харківщини, Дніпропетровщини, ремонтні підприємства Києва, Львова, східної України оновлюють позиції. Близько 50 тисяч вагонів є збалансовано", - зазначив урядовець. За його словами, зношені на 100% вагони складають приблизно третину названої цифри. Замість них збудують нові. Решту відремонтують (30% - капітально) і передадуть в експлуатацію. Як зазначалося на зустрічі, нестача залізничних вагонів є однією з величезних проблем українських експортерів, яким нічим вивозити свою продукцію.

💬 Последние комментарии
Алоха
Только не скули. Это и не красиво и не к добру.
Весёлый Роджер
Пошёл на фуй, нарик фуев! Забей косяк у свою дупу - враз побачишь Гваделупу!
Весёлый Роджер
Ты ТУПОЙ пропа_Хандон, вынь из дупы свой гандон! "На момент отмены крепостного права в России проживало 23 млн. помещичьих крестьян, что составляло ВСЕГО - 34% от всего населения Российской империи или 23% от ВСЕХ крестьян!" Эта русофобная байка про то, что все были крепостные - бродит по либерастным СМИ уже больше 100 ЛЕТ!!!
Алоха
Хороший песик. Почти злая собака. Хозяин даст тебе.
Весёлый Роджер
Слышь ты, гаваец у вышиванке и сраных шароварах, ты вот как пыхнешь чи нюхнёшь чи таблетку ням-ням и тебя сюда тянет, бред нести. Ну пыди на сайт с такими же нариками, да обсуждайте там проблему апоГеи с периГЕЕй. Тебя уже посылали здесь на фуй, так ыщо пошлют!
У НИХ БУТСЫ НЕ ТОЙ СИСТЕМЫ !!!
Шахтарь и Динамо за 6 матчей в Лиге Чемпионов не забили ни одного гола !!!
Алоха
А если бы не жидо-большевики, то ты и твой новый царь так бы и остались крепосными.