Український туроператор започаткував пряме авіасполучення з Кенією
Экономикаwww.ukrinform.ua18 апреля 2021

Український туроператор започаткував пряме авіасполучення з Кенією

Український туроператор Travel Professional Group першим чартерним рейсом Київ – Момбаса 17 квітня відкрив пряме авіасполучення з Кенією.

Як передає Укрінформ, про це повідомило посольство України в Кенії.

Зазначається, що в урочистій церемонії взяли участь посол України Андрій Праведник та міністр туризму і дикої природи Кенії Наджиб Балала, а також почесний консул України в Момбасі Олексій Сєрков, представники компанії TPG та Кенійської туристичної ради.

«Відповідно до раніше досягнутої домовленості української та кенійської сторін, було започатковано прямий діалог між українською компанією TPG та Кенійською туристичною радою. У контексті викликів пандемії COVID-19, новий туристичний напрямок та пряме авіасполучення стануть додатковою можливістю для розвитку міжлюдських контактів, зокрема і в туристичній сфері», – йдеться у повідомленні.

У посольстві зазначили, що туристичний потенціал Кенії – чи не найбільш унікальний та різноманітний на Африканському континенті. Зокрема, країна відома «Великою п’ятіркою» (лев, носоріг, леопард, слон та буйвол).

Українські дипломати висловили сподівання, що в майбутньому пряме авіасполучення надасть можливість кенійським партнерам розкрити для себе різноманітний туристичний потенціал України.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
о как заговорила, а пела тут, что Луночку уважает... Так че ж ты молчишь про Кравчука, Кучму, Юща?? сколько при них было разворовано? че, язык в жопе застрял?
Елена
1985 год это Миша ☝️ диверсант у власти, Миша поэтому епало закрыл уёбок и под шконку пида....гог,хе,гнида , ни слова плохого о нём не сказал,это тупая и недалёкая ничего не видит и абсолютно ничего не понимает.
е
Ха сама закусывай.. ты ж тут только что писала, что нашим олигархам никто свалить не даст..все? закусила? теперь на вопрос отвечай...Сеня-вор свалил спокойно и НИКТО ему не помешал...так где ответ на вопрос? не чую?
е
про блокаду твоей Америкой расскажи..не? а чего? сдулась трепло как факты в рожу ткнули...
е
т.е. ты у нас все знаешь...раз так свой бред отстаиваешь... ну-ну... давай расскажи хотя бы схематично технологию производства сахара...шо не знаешь? так чего лезешь со своими безграмотными комментариями?
Гость
Бкз денег?
Шимпанза
Бытие определяет неравенство. Хотите равенства - изменяйте бытие.