Экономикаfbc.uaApr 7

Українці активно витрачають свої накопичення

nk_hauz/-mxcolvcjk1cnitbxeuy.jpg

В українців скорочується потенціал заощаджень. Витрати населення торік перевищили доходи на 17 мільярдів гривень та фінансувалися коштом скорочення заощаджень.

За даними Держстату, доходи населення у минулому році становили 3 трильйони 972 мільярди гривень. Третина цих коштів – це соціальна допомога та інші поточні трансферти, обсяг яких за минулий рік зріс на понад 12%.

У наглядовій раді Нацбанку скорочення заощаджень населення назвали небезпечною тенденцією, яка звужує простір для забезпечення внутрішнього споживчого та інвестиційного попиту, необхідних для підтримки економіки у період кризи.

Раніше повідомлялося, що українці активно продають валюту. У березні цього року в Україні встановлено новий рекорд за обсягом продажу валюти населенням з початку минулого року. Йдеться про продаж готівкової та безготівкової валюти на суму у 2,08 мільярда доларів. Чистий продаж іноземних валют сягнув 329,7 мільйона доларів. Придбало населення валюти на суму 1,75 мільярда доларів.

Нагадаємо, 70% українців мають грошові заощадження, яких у середньому вистачить на трохи більше, ніж два з половиною місяці. Такі результати опитування компанії Research & Branding Group. Згідно з дослідженням, 10% українців мають заощаджень, яких вистачить менше ніж на місяць.

💬 Последние комментарии
е
Тищенко не твой брат?? он тут тоже недавно подобную чушь нес... про сало по 50, и говядину по 40-60 грн и даже за 20 он ее типа покупал на Бесарабке))))
е
ха, зеркало дать?)))) т.е. по ТВОИМ словам ты одинокая и НИКОМУ не нужная?)))
е
пока что ВСЕ видят что ТЕБЯ интересуют тут ТОЛЬКО события 20-100 летней давности, а но то КАК живет страна сейчас тебе мягко говоря НАПЛЕВАТЬ...впрочем как и на людей, населяющих ее..
Елена
Жадный и подлый и завистливый ты, ты козлоослик и не одинока,чтобы было понятно,и не 70 лет и всё что написал неправда.
Елена
Можно быть среди людей как в пустыне, одиноким и никому не нужым,чего он уделяет интернету столько времени?
Елена
А мы живём не только прошлым,а и настоящим,шо нравится система где человек человеку роджер?шо то я не удивлюсь в отношении тебя.
Елена
Сахар можно и за а та23.30 грн/кгкупить,олию за 50 грн/до итр,хлеб 12.70 за 800гр., Америка с нами!а с Роджером скрынька, Роджер дывысь вкрадуть её,шож ты будешь делать?хе.
Авторские статьи