Українці не спекулюють на ринку житла в кредит
Экономикаglavcom.ua08 июня 2020

Українці не спекулюють на ринку житла в кредит

Банкіри стверджують, що спекулятивна купівля нерухомості з інвестиційними цілями зараз не відбувається в кредит, оскільки кредитна ставка набагато вище за темпи подорожчання житла

Заступниця голови правління банку «Глобус» Олена Дмітрієва стверджує, що спекулятивна купівля нерухомості з інвестиційними цілями зараз не відбувається в кредит, оскільки кредитна ставка набагато вище за темпи подорожчання житла. Про це вона сказала під час круглого столу «Іпотека дешевше 10% річних: міф чи реальність?», повідомляється на сайті «Фінансовий клуб». 

«Немає попиту на інвестиційну складову. Напевно, зараз невигідно для інвесторів брати кредит під умовно 20% і вкладати в іпотеку», – говорить Дмітрієва.

За словами заступниці голови правління банку «Глобус», українці купують житло в кредит саме для проживання.

«Люди купують квартиру в кредит, щоб в ній жити. «Це важливо. Саме тому якість іпотечного портфеля дуже висока. Карантин показав, що іпотека гасилась дуже добре і в нас клієнтів, у яких є прострочення, менше 0,2%», – розповіла вона.

Заступник голови правління Правекс Банку Семен Бабаєв підтверджує, що інвестиційні покупки не йдуть за кредитні кошти – це дорого.

Нагадаємо, у січні повідомлялося, що банки не планують суттєвих змін в іпотечному кредитуванні.

До слова, у грудні 2019 року глава уряду Гончарук анонсував кредити для бізнесу під 12% вже в 2020 році.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
та
Чекайте і в Україні таке буде , ще гірше
тояк
нефть дешевеет, а бензин в Украине подорожает? Дивны дела твои, Господи.
Весёлый Роджер
«Елена - 22 апреля 2020 - Я сама в том же духе и на такую тему как ты написал, столько разных политинформаций и всякой такой аги пропаганды столько провела,что и сама точно не скажу сколько..»
гость
Ну если имеется еще и совет наблюдательный тогда все понятно. Главное в зарплатах не обидеть себя любимых
яктовоно
Так, місцеві безробітні не хочуть збирати ягоди, а украинцы свin за очi едут рачкуваться на их делянках.Потому как нужда у них позлее, чем у латвийских безработных. Вот здобулы, так здобулы на революции гiдностi. А на заробiткi из-за вируса не поедешь на пана работать, у себя все предприятия разворовали-позакрывали. Но ничего. Главное - погромче "слава!" кричать, про хероев не забывать. Тодi зовсiм вiльними будуть. На полякiв, чи на прибалтiв: хочу працюю, хочу - нi. В дырявых, как кружева, труселях.
7
все дерьмо съехалось в куев есть такой грязный городишко на украине нечисти гнид и вонь
гость
соки вредны по определению-соки без клетчатки это яд,с клетчаткой это фрукт или овощ.....