Экономикаagroter.com.ua18 мая

Українці платитимуть за електрику за новими тарифами вже з 1 липня

nk_hauz/-m_vw2ous9nqwcbuo1tz.jpg

В Україні з 1 липня 2021 року буде прийнято постанову, яка змінить ціни на електроенергію в бік значного їх збільшення. Причинами є те, що реальна вартість електрики куди як вище тієї, що встановила держава.

Про це написав заступник міністра енергетики України, віцепрем’єр-міністр України, депутат Верховної Ради Юрій Бойко на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, на сьогодні при ціні для населення в 1,68 гривні за кВт/год реальна вартість електрики коливається від 2,6 до 4 гривень за кВт/год залежно від регіону. Цей тариф не покриває реальних витрат на забезпечення населення електричному.

Бойко додав, як приклад, що ціна на електрику повинна становити в Київській та Дніпропетровській областях – 2,6-2,96 гривні за кВт/год, в Івано-Франківській та Луганській областях – 3,7-4 гривень за кВт/год.

Ціни доведеться збільшити також тому, що виросли забезпечують передачу струму середньозважені тарифи. Крім того, резюмував Бойко, якщо не підвищити ціну, то борг у державного підприємства «гарантований покупець» перед тим же «Енергоатомом» складе не менше 5,4 млрд грн, з яких 2,4 млрд – це саме та недоплата за електрику, яка виникне при тарифі в 1,68 гривні.

Раніше Бойко писав, що урядові обмеження утримують тарифи на електроенергію для населення на рівні 1,68 грн за кВт-год попри те, що ринкова ціна на продукт у два рази вища.

Раніше новий міністр енергетики заявив, що Міністерство енергетики до 1 липня цього року представить нову модель спеціальних зобов’язань щодо забезпечення електроенергією населення. У ній, серед іншого, врахують питання формування тарифів.

Кабінет міністрів на засіданні 28 квітня продовжив дію тарифів на електроенергію 1,68 грн за кВт/год ще на два місяці. А прем’єр-міністр Денис Шмигаль пообіцяв, що ціни на електрику міняти не будуть.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Тай ны скакуни! Ахент Кремля тот, кто не знает як правильно писати на мове - «русскоязычная челюсть». Не читайте Путинского агента, вин усё тут брешэ. Вин даже не знает слова «пропагандист» на мове!!! Ось воно як! Каменяр – цэ щирый МУДАК! Так? Да ТАКЪ!!!! ГЭТЬ Каменяра - Тупого ГИВНЯРА!!! Напшут на москалей!!! Уси гуртом спиваем! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©» «Приспів: Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, в бою не відступай! Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, швыдчее удирай!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу!
"каменяр" - БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ!!!
"каменяр" - БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ!!!
"каменяр" - БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ!!!
"каменяр" - БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ!!!
Весёлый Роджер
ЭЙ майдуны пидпиндосные!!! Що стало холодно у хате? Эй долбоэбы ТупоВатые? ЭЙ щирая МРАЗЬ – ну до чего же вы там дос_какались? ЭЙ Твари кровожадные! А всем другим молчунам, ждунам панувания – ну так вспоминайте суки, як вы ухмылялись, коди такие уЭбки по улицам с факелами шлялись та про москаляку на гиляку орали! А як людей живьем в Одессе сжигали, а вы Сало жрали та ржали? Вспоминайте! Ну що твари, вспомнили? Ну так и не гнусавте про цены на газ, тепло, хлеб и Сало , пиСдуйте до Эуропы мыть панам там *опы! Що не теплело? – ну так спивайте гуртом та скачите и сразу потеплеет: Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу!
"каменяр" - БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ!!!
"каменяр" - БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ!!!
Каменяр
Пуйло, дай газу! бо нема чем сраку помыть... Вдруг завтра секс, а я усратый на Майдане Сорванный (Сраный) праздник наближается - свято наближается !
Каменяр
А що, назвати ХУЙЛО хуйлом, не вистачає сміливості?