Українцям обіцяють ввести накопичувальні пенсії і передавати їх у спадок
Экономикаregionews.ua15 марта 2021

Українцям обіцяють ввести накопичувальні пенсії і передавати їх у спадок

У тестовому режимі нова система повинна запрацювати вже в наступному році

У Міністерстві соціальної політики розробили нову систему, при якій дефіцит Пенсійного фонду зростати не буде, а пенсії можна буде підняти в 1,5-3 рази.

Як повідомили RegioNews, про це на нещодавній нараді в Офісі президента заявила міністр соцполітики Марина Лазебна, йдеться в публікації "Страны".

Середня пенсія зросте до 3,5 тисяч до 7 тисяч. Пенсійні кошти, накопичені за трудове життя, будуть переходити у спадщину. Добре, якщо у людини нарешті з'явиться можливість мати альтернативні джерела отримання пенсійних виплат", - сказала Лазебна.

За даними міністра, мова йде про накопичувальні пенсії, які в пілотному режимі планують запустити вже з наступного року (відповідний законопроєкт можуть розглянути вже на наступному тижні). А з 1 січня 2023 року "пенсійний експеримент" збираються розширити на всю країну.

Крім цього, пізніше Кабмін схвалив стратегію економічної безпеки України, де існуюча солідарна пенсійна система, навіть без вибухового підвищення пенсій, вже визнана загрозою нацбезпеці країни.

Тобто, судячи з усього, солідарну систему збираються стиснути, замінивши накопичувальною системою", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 5 лютого в Україні запровадили електронні трудові книжки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
ну посмотрим как пройдет и как будет изворачиваться Елена после задержаний участников маршей...
е
..а че ж не говорят, квоты по меду выбраны еще в январе?...перемога блин...
е
Елена, так что там благоденствием Афганистана после того как туда пришла твоя Америка? сильно много современных производств открыли? или уровень жизни населения достиг небывалых высот?... че молчишь, трепло брехливое?
е
Елена, заметь это говорит представитель той Европы в которую такие как ты лезут как мухи на дерьмо...
е
о как заговорила, а пела тут, что Луночку уважает... Так че ж ты молчишь про Кравчука, Кучму, Юща?? сколько при них было разворовано? че, язык в жопе застрял?
Елена
1985 год это Миша ☝️ диверсант у власти, Миша поэтому епало закрыл уёбок и под шконку пида....гог,хе,гнида , ни слова плохого о нём не сказал,это тупая и недалёкая ничего не видит и абсолютно ничего не понимает.
е
Ха сама закусывай.. ты ж тут только что писала, что нашим олигархам никто свалить не даст..все? закусила? теперь на вопрос отвечай...Сеня-вор свалил спокойно и НИКТО ему не помешал...так где ответ на вопрос? не чую?