Українцям підвищили пенсійний вік
Экономикаfbc.ua10 января 2021

Українцям підвищили пенсійний вік

У новому 2021 році українкам підвищили пенсійний вік. Йдеться про те, що жінки також будуть виходити на пенсію після досягнення 60 років. Таким чином, вони зрівняються з чоловіками. Норма набула чинності для жінок, народжених після 31.03.1961 р.

Також інші вимоги будуть висуватися і до страхового стажу. З 2021 року необхідно буде не менше 28 років стажу, тоді як у 2020-му вистачало 27-ми. Згідно з підрахунками аналітиків, вчасно, в 60 років, на таких умовах зможуть вийти на пенсію трохи менше ніж 50% жінок.

Раніше повідомлялося, що середня пенсія в Україні — понад 3400 гривень. У році, що минає середня пенсія українців зросла на 400 гривень. Такі відомості оголосили в Мінсоцполітики (Міністерстві соціальної політики України).

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Отбрасывая все твои Шмуля фекальные нечистоты тут, иными словами, ты де-факто признал, шо до 1939 года никакого Пьемонта не було, а пидли Львыва быдло рагульное жило? И тильки при советской власти это дерьмо запизденское запанувало? ТакЪ? А дай ссылки на мои выражения про воровство коммунистов? Шо опять ныма? Шой то ты попутал с керивниками коммуняками с Куева? Шо ридну мати за долляры продали!
Dirhem
Тихо сам с собою я веду беседу.
Весёлый Роджер
Ну прекрати Шмуля! У такой страшно младой дивчины як ты, нима морды! У тебя же , у запизденской пацриотки, щиросвидомая харя, ча-ча-ча, вона просит кирпича!
е
вот когда будут убивать и жечь тебя не удивляйся)) ты ж сам призываешь к этому...
----------
Ведущие галюцинации зрительные.
-----------
алкогольный делирий-вербальные галюцинации.
Возмездие
Не люблю сюрпризы ! Поэтому раскрою секрет , Байден не изменит Украину ! Это Украина изменит Америку !!! Ещё древние люди знали, не тронь говно... !!! Ну теперь себя и вините! Распад на Штаты гарантирован !