Українцям потрібно обрати договір на оплату комуналки
Экономикаbusinessua.com09 марта 2020

Українцям потрібно обрати договір на оплату комуналки

В українців залишилося менше двох місяців, щоб вибрати тип договору, за яким вони будуть отримувати і оплачувати комунальні послуги.

Так, 1 травня 2019 року була введена в дію частина закону “Про житлово-комунальні послуги”, яка стосується комунальних послуг.

З цієї дати був запущений відлік періоду, за який співвласники багатоквартирних будинків повинні визначитися з типом договору, за яким вони будуть отримувати і оплачувати комунальні послуги.

Для того щоб зробити вибір, залишається менше 2 місяців. В іншому випадку люди можуть несподівано для самих себе опинитися перед необхідністю вирішувати, хто ж буде обслуговувати мережі в їхньому будинку.

Типи договорів згідно із Законом “Про житлово-комунальні послуги”:

Індивідуальний договір. Він укладається окремо з кожним співвласником багатоквартирного будинку. При цьому передбачено, що споживач буде оплачувати безпосередньо отриману послугу, обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових мереж, а також абонплату. Колективний. Він укладається між виконавцем відповідних послуг та особою, уповноваженою на це співвласниками багатоквартирного будинку. Уповноваженою особою може стати один із співвласників будинку, керуючий, уповноважений орган об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), правління житлово-будівельного кооперативу або інша особа за рішенням співвласників.

Написать комментарий