Українцям розповіли через що можна позбутися субсидій
Экономикаfbc.ua16 декабря 2020

Українцям розповіли через що можна позбутися субсидій

Громадян України чекають грандіозні перевірки. Відомо, що Міністерство фінансів у 2021 році почне перевіряти одержувачів субсидії. Якщо будуть знайдені порушення – всю державну допомогу доведеться повернути в бюджет.

Зокрема, гроші у субсидіантів можуть забрати якщо:

  • громадяни не сплатили єдиний соціальний внесок і не перебували на обліку в Центрі зайнятості;
  • є будинок площею від 200 кв. м або квартира від 120 кв. м;
  • є машина до 5 років;
  • зробили покупку на суму від 50 тис. грн

Нагадаємо, що багато наших громадян не оформляють субсидії, тому що знаходяться в полоні хибних думок з їх приводу. І тоді накопичуються заборгованості по платежах за комунальні послуги.

Раніше повідомлялося, що в українському уряді продовжать піклуватися про соціально незахищених громадян країни. Зокрема, на субсидії для таких сімей вже закладені кошти в бюджеті на 2021 рік. Кабмін запланував на субсидії 36,6 млрд гривень – це більше, ніж в результаті залишилося на 2020 рік після двох скорочень.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
САБ
російскомовне стадо починає гуртуватись у війні з "озабочінимі". Роблю ставку -- програють
САБ
как будто убивать коммунистов это плохо
999
Поэтому Садовому закупить у Белоруссии автобусы МАЗ совесть не позволяет?
999
Так отож
Юрий
Позорники, киевляне! Майданить только за печенюшки? Тогда Киеву тарифы повысить в два раза больше чем остальной Украине.
Весёлый Роджер
Точно, ... там на нечуваных тропинках стада нечуханых страшил, избушка там на курьих ножках стоит без окон, без перил! Там Шмуля на гилях висит, по кругу вже мудак не ходит, а пид соби, все о панах он сказ наводит, всё об Амэрыке грустит и тихо, тихо так 3.14здит....!
999
Мировое сионистское правительство определило для Украины квоту населения - не более 15 миллионов человек. Над этим успешно работает и.о. главы МОЗ с дипломом санитарки Д-р Смерть Уляна Супрун без украинского гражданства под покровительством Порошенко и 15 бактериологических лабораторий Пентагона США на территории Украины.