Экономикаfbc.ua29 авг.

Українцям змінять порядок виплати пенсій

nk_hauz/uxwtYDV7g.jpeg

В Україні в уряді лунали пропозиції про зміну порядку одержання пенсій, за яким громадяни могли укласти договір про це з будь-яким із банків за бажанням, а всіх, хто не визначився обслуговував би «Ощадбанк». Отримувати виплати через пошту могли б лише ті, хто має інвалідність чи не має можливості відвідувати банк.

Однак, постанова №546, ухвалена Кабінетом міністрів від 26 травня 2021 року, відклала ці наміри, принаймні, до 2023 року, адже передбачає, що порядок видачі пенсійних виплат громадянам залишиться незмінним саме до 2023-го.

Тож, з першого вересня в отриманні пенсійних виплат нічого не зміниться. Зараз триває конкурс з відбору організацій, які надаватимуть послуги доставки пенсійних виплат тим, хто їх одержує за місцем проживання. Тим, у кого немає банківської картки, доведеться ходити не на пошту, а в банківську установу.

Нагадаємо, що в наступному 2022 році в Україні продовжать індексувати пенсії. Так, протягом року буде 5 етапів, під час яких різним групам пенсіонерів будуть поступово підвищувати виплати. Такі дані оприлюднили в Міністерстві соціальної політики України.

💬 Последние комментарии