Экономикаfbc.ua13 февр.

«Укргазвидобування» не змогло відмінити тендер через АМКУ

nk_hauz/-mtn2n17f0uzjzey-p43.jpg

Переможець без суперників: Антимонопольний комітет не дав «Укргазвидобуванню» відмінити торги, де переможець зніс усіх суперників, крім безпечного. Йдеться про два тендери щодо облаштування майданчиків та під’їзних шляхів свердловин очікуваною вартістю у більш ніж 400 мільйонів гривень. Про це повідомили журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

Зокрема, ще у липні 2020-го за кожним лотом прийшло по 12-16 фірм. Деяких відхилили за невідповідність, інших допустили до аукціонів, у тому числі «Компанію Антаріус», яка у висновку через АМКУ домоглась відхилення всіх суперників, крім «Дорожньо-будівельної компанії Профіт». Остання жодного разу не знижувала свої ціни, що дозволило «Антаріусу» перемогти за всіма лотами обох тендерів, іноді зі смішним відривом у 30-150 гривень.

Невдовзі компанія «Укргазвидобування» відмінила тендери через відсутність подальшої потреби в закупівлі робіт, однак оприлюднив подібне замовлення. Фірма оскаржила рішення в АМКУ, і попри, пояснення замовника у різниці тендерів комітет наказав їх відновити. Для виконання замовлення «Компанія Антаріус» планує залучити субпідрядником харківське «Афіна Групп Лтд». До слова, у 2016 директора фірми поліція запідозрила у використанні під час будівництва іншого об’єкту неякісних матеріалів.

Раніше повідомлялося, що «Укргазвидобування» закупило російський метанол.

💬 Последние комментарии
вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!!!
уКРАИНЦИ! вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!
Игбун Хохлов
Потери РФ на Донбассе: нападающие Омской футбольной команды, отцы абитуриентов Элистинского педагогического училища (по списку), воины погибшее в Великой отечественной войне, парочка литературных героев. Хохлопидар, все сообщения в укропских СМИ - топорные фейки, рассчитанные на такое быдло, как ты.
Ke
вы сначала спросите у украинцев - как они относятся к русским ?
Суета сует
И измена Мазепы императору Петру тоже навсегда останется.
Добрый доктор
Безусловно, в случае коронавируса жажда власти победила здравый смысл. Коронавирус - это неправильное решение, которое вступает в противоречие с одним из законов настоящей власти.
Каменяр
Тебе, як ХОХУ нижнього рівня, твої кукловоди не вважають за потрібне інформувати про реальні розміри втрат РФ в ЛУГАНДОНСЬКІЙ КАМПАНІЇ
Каменяр
Ти так і не відповів на конретні питання- 1. - Що на тих складах і ким було захоплено ? 2. Який звязок між "захопленням військових складів в Івано-Франківську" і приходом ДРГ Гіркіна на Донбас?