Экономикаiviche.comOct 31

«Укрпошта» похвалилася багатомільярдними прибутками

nk_hauz/-mkveb-nfcmio-j5tjd7.jpg

Середньомісячна зарплата в компанії складає близько 6,7 тисячі гривень

Національний поштовий оператор «Укрпошта» за результатами 9 місяців 2020 року збільшив дохідність на 16% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та отримав 6,5 млрд грн чистого доходу, а чистий прибуток компанії за три квартали поточного року склав 60,9 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба поштової компанії.

В «Укрпошті» заявили, що поштовому оператору вдалося наростити обсяги та доходи за всіма основним напрямками бізнесу – поштовими, фінансовими та торгівельними послугами.

Так, на 30% зросли доходи від посилок (послуги «Укрпошта» «Стандарт», «Укрпошта» «Експрес», SmartBox та міжнародні відправлення ЕМС) за рахунок збільшення на 22% обсягів відправлень.

Доходи від дрібних пакетів за звітний період зросли на 35%, обсяги – на 14%.

У компанії зазначили, що клієнти «Укрпошти» почали частіше користуватися фінансовими послугами, зокрема онлайн-сервісами. У результаті на 11% зросла кількість поштових переказів, а доходи від приймання платежів збільшилися на 21%.

Крім того за рахунок оновлення асортименту виріс також дохід від торгівлі (без урахування купівельної вартості товарів) – на 14% у порівнянні з трьома кварталами 2019 року.

Водночас середньомісячна заробітна плата в компанії за 9 місяців поточного року у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року зросла на 16% і склала 6 685 гривень. При цьому фонд оплати праці дорівнював 3,8 млрд грн, з яких 80% − це витрати на виробничий персонал (листоноші, водії, працівники сортувальних центрів, персонал, який обслуговує клієнтів у відділеннях).

Разом з тим за 9 місяців 2020 року «Укрпошта» сплатила 2,3 млрд грн податків, зборів, внесків та обов’язкових платежів до бюджетів та державних цільових фондів, що на 25% більше, ніж за три квартали 2019 року.

Європейський інвестиційний банк ухвалив рішення про виділення «Укрпошті» кредиту у розмірі 30 млн євро на модернізацію застарілої логістичної мережі.

💬 Последние комментарии
мим
интересно
Рука Авакова и Бе Бе бе (Мимино 2.0)
"Саакашвили покинул орбиту Украины... благодаря Авакову" - признался бывший президент Грузии. Ради такой навязчивой идеи.министру даже пришлось покинуть свой "хлебный" пост, а самому Мишико уносить ноги в ящиках с кинзой и укропом. - "Я испитываю к падсудимому Саакащвилли такой неприязнь, что даже кушать немогу" - признался Аваков
UA и ещё Уее - или стара дупа НЭ гуде по новому
Юлия Тимошенко,,, опять... в очередной раз для тупых, повторно призвала граждан Украины собраться на очередную бессрочную акцию протеста 15 ноября. Никто не выЖил, и не выШел...💩🐻 🎅🎄👉⏰
🐓🎈🎈🎈🎈🎈 ☦FãňŦøm☦АС
Шатун в космосе, или разоблачён очередной фейк Мосфильма? вот почему Американцы опять летают на санкционных Российских членовозах в КОСМОС
ОПЯТЬ НАХИМИЧИЛИ?
В украине обнаружили картофель, заражённый раком! Небось удобрения из йеуропы применяли! Своих то уже нет... А тут ещё BASF просится, - украинцы вообще магнитофонной лентой срать будут!!!
📘 🎭 🐙 Дiд Панас, и донаты! Ось така хуйня, малята
Закрытие EX.UA - УКРАИНСКОГО НАЦИОНАЛЬНОГО ЮТУБА
ПРОСНИТЕСЬ! ВЫ СРЁТЕ!
"Работы согласно графика должны быть закончены в 2016 году" ??????? Проснитесь, вы срёте! Уже 2021 год заканчивается!!!