Укрпошта стане банком?
Экономикаdilo.net.ua20 мая 2020

Укрпошта стане банком?

У ході пленарного засідання народні депутати України прийняли у першому читанні законопроект (№2788-д) про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо фінансових послуг у галузі поштового зв'язку.

“За” проголосували 232 народні обранці, хоча проти такої ініціативи виступає Національний банк України.

За інформацією профільного міністра Владислава Криклія, після прийняття цього законопроекту в цілому кожен з українців зможе відкрити рахунок в “Укрпошті”, в т.ч. депозитний, оплачувати карткою комунальні платежі і здійснювати інші оплати, отримувати пенсію, усі соціальні виплати і допомоги, а також заробітну плату.

Також “Укрпошта” стане учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Однак, “Укрпошта” все-таки не буде повноцінним банком, оскільки не буде кредитувати юридичних та фізичних осіб з власних коштів.

Таким чином, на думку міністра, держава економитиме 2 млрд грн. щороку, зможе залучити 25-30 млрд грн. інвестицій в економіку, зберегти усі відділення “Укрпошти” в селах та охопити банківськими послугами близько 15 млн. українців, які проживають у селах і малих містечках.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Зеленая собака
#ониженегры
О Николаич
Глупо требовать грамотности от гробовщиков! Из нужно самих закапывать, тогда будет толк!
Луна-2
Вова сломался...Несите другого... Много у нас таких Вов. Люди уже материться готовы. им не хватает слов. Разницы нет-Всё равно Нам диктуют выбрать из сортов гавна. Из-за бугра, в Вашингтоне ликуют. Марионетками сумка полна. Бедная, нищая Украина. Выбором снова беременна ты. После свободной любви на Майдане. Правят страною одни подлецы....
Елена
Украина социальное государство.
Дубина тупая
Ну а ты просто дебил, потому что мера из тебе не будет
Помидор
Вы дятлы?При пенсии 2000 грн
Луна-2
По- моему -эт о просто распил денег - Вдумайтесь сами -Евросоюз в котором большинство католиков выдает деньги на объединение своей греко-католической церкви и православной пусть и раскольнической церкви Да еще под управлением двух пап - Варфоломея и Папы Римского Здесь кроется главная интрига - кто кого? Либо Варфоломей ,либо католики -ППапа римский .Который тоже мечтает об экспансии на восток и захвате патриархальной церкви -пусть и раскольнической.и правильно заметил гость - "Это же гремучая смесь ."