Экономикаfbc.ua19 нояб.

“Укрпошта” зайнялася монополізацією ринку міжнародних відправлень

nk_hauz/-mmszoj0wh9-kmt20brc.jpg

Керівництво «Укрпошти» намагається монополізувати ринок міжнародних поштових відправлень. А саме – фактично приватизувати ММПО – Місце міжнародного поштового обміну.

Про це повідомляють журналісти “Першого Ділового” телеканалу.

10 листопада до Верховної Ради внесли законопроект «Про поштовий зв’язок». Він передбачає, що призначений оператор має виключне право на використання ММПО.

Тобто для «Укрпошти» намагаються створити виключне право на ринку міжнародних поштових послуг і усунути приватних операторів даного сегменту.

Лобіюють новий закон міністр інфраструктури Владислав Криклій та голова «Укрпошти» Ігор Смілянський через своїх друзів у парламенті.

За оцінками експертів, нині «Укрпошта» значно відстає як технічно, так і технологічно від своїх конкурентів. Тому коли вона візьме на себе всі міжнародні посилки – її система та ресурси можуть не впоратись із навантаженням.

До того ж створення монополіі для “Укрпошти” автоматично порушує норми Угоди про Асоціацію з ЄС. І може бути оскаржене у міжнародних судах.

Нагадаємо, “Укрпошта” під час лютування коронавірусу купує на великі суми алкотестери, хоча це держпідприємство за своїми функціями дуже далеке від правоохоронних органів.

💬 Последние комментарии
НАЙОБ С ПЕРЕВОРОТОМ.
НАЙОБ С ПЕРЕВОРОТОМ.
Кина нЭбуде, электричество из Беларуси кончилось
сцуко, так хотелось лампочку разбить, насрать в парадном\в подьезде, нассать в лифте Незележным Куянам, как тогда в 2013, и сказать что это Путин сделал
Игбун Хохлов
10. Вывод всех иностранных вооружённых формирований, военной техники, а также наёмников с территории Украины под наблюдением ОБСЕ. Разоружение всех незаконных групп.
Игбун Хохлов
Ну, ты ваапще загнул) Уверяю, что к Полену никакого отношения не имею.))))) Что касается сравнения, то проведение параллелей - это и есть сравнение. А тут не тот случай.
Весёлый Роджер
Не вышел Крым, а сбежал в РФ, от кровожадных, продажных рагулей!!! Тильки не бреши, шо то ны так! ТАКЪ именно ТАКЪ! Может сначала про Поезда щирой дружбы расскажи! Як бандерлоги с битами ехали з крымчанами дружить! Що вже забули рагули? Так? Да так и нечего тут херню пиндосную з цензора пиСдить!
Весёлый Роджер
ПЕРЕМОГА!!! Бандера всё же прийшов до тупых xoxлoв! «БІЛЬШЕ ПОЛОВИНИ ВВЕЗЕНИХ В УКРАЇНУ АВТО З 2019 РОКУ Є СТАРШИМИ ЗА 10 РОКІВ…. Для порівняння, з 2014 до 2018 року середній вік ввезених авто був менше 5 років…» И у клятых пидсанкционных москалей…. «Больше 60% купленных авто в 2020 году – НОВЫЕ МАШИНЫ!!!» Почуйте якая разница! Москаль работает и на НОВОЙ бибике ездит, а xoxoл лишь мечтает, да дразнитца! Амэрыка з вами, з майданутыми МУДАКАМИ!!! Слухайте тильки свинорылого ТУПОГО пропа_Хандона Шмулю_Елен и у вас тоже будуть кружевные труселя, от хунты, до колен!!! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Экономика - это всё херня хлопцы, главное это стрибачить више...
УПС.
€200 млн кредитных средств. Прекрасно. У нас же мало кредитов можно еще брать. Чем отдавать будем?