Экономикаsud.uaJul 31

Укрпошті довірили перевозити дипломатичну пошту

nk_hauz/-mfr72xotqpexsuiopsr.jpg

«Для нас це серйозний крок і велике визнання якості нашої доставки», — заявив гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Генеральний директор АТ «Укрпошти» Ігор Смілянський повідомив, що компанія буде офіційним перевізником дипломатичної пошти в і з України для дипломатів та офіційних осіб Посольства США. Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

«Можна багато і довго розповідати про довіру, але є справи, які говорять про це краще, ніж слова. А коли тобі довіряють дипломати - це вже багато значить.

Починаючи з цього тижня, Укрпошта буде офіційним перевізником дипломатичної пошти в і з України для дипломатів та офіційних осіб Посольства США - U.S. Embassy Kyiv Ukraine. Для нас це серйозний крок і велике визнання якості нашої доставки.

Ми вдячні Посольству США і тимчасово повіреній у справах США Kristina Kvien за довіру. Також дякуємо всім нашим партнерам, завдяки яким ці доставки стали можливими:

- митну службу за проактивну позицію в запуску проекту

- авіакомпанію Роза Вітрів WINDROSE-авіалінії, які єднають і GlobalAirCargo за надійні та стабільні перельоти між нашими країнами.

Нагадуємо, що наш вантажний Airbus 330 від Рози Вітрів двічі на тиждень регулярно перевозить експортні посилки Укрпошти в США не тільки дипломатів Посольства США, але і всіх наших улюблених клієнтів.  Про надійність цього авіамосту тепер, думаю, коментарі зайві.

Дякую команді Укрпошти за реалізацію цього проекту. І всім бажаю чудового завершення тижня і позитивних вихідних!», — сказано у повідомленні.