Укрпошті дозволили підвищити тарифи, але не так сильно, як хотіли в компанії
Экономикаbiz.nv.ua17 июля 2021

Укрпошті дозволили підвищити тарифи, але не так сильно, як хотіли в компанії

НКРЗІ схвалила підвищення граничних тарифів на універсальні поштові послуги в середньому на 20%. Укрпошта просила більше.

Національна комісія з держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації прийняла рішення, яке передбачає підвищення граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв'язку в середньому на 20%. Про це повідомляється на сайті регулятора.

Таке рішення було прийнято після того, як в травні поточного року АТ Укрпошта звернулася до регулятора з проханням підвищити тариф в два етапи:

  • На першому етапі: від дати вступу в силу рішення НКРЗІ до 30 листопада 2021 року підвищити граничний тариф в середньому 28,8% (По Україні на 23,0%, в іноземні держави на 39,2%);
  • На другому етапі: з 1 грудня 2021 року в середньому на 9,3%.

В Укрпошті аргументували необхідність підвищення тим, що чинні тарифи не враховують закладені в тариф рентабельність і фактичні фінансово-економічні показники діяльності Укрпошти. Також вони враховували зміни макропоказників відповідно до прогнозу економічного на 2021-2023 роки та 2022- 2024 роки.

У першому випадку економічні показники зміни тарифів на універсальні послуги поштового зв'язку на 2021 рік становлять 15%, у другому очікувані збільшення тарифів на універсальні послуги поштового зв'язку на 2021 рік становлять 19%.

З урахуванням цих та ряду інших показників в НКРЗІ розрахували нові тарифи, які переглядають підвищення граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв'язку в середньому на 20%.

Нагадаємо, що в березні цього року регулятор не дозволив Укрпошті підвищити тарифи більш ніж на 30% в два етапи. В Укрпошті пропонували підвищити граничні тарифи на універсальні послуги постової зв'язку в два етапи - спочатку на 30,6%, а потім - на 8,8%.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Злочынна панда
А, ещё они размножали окраинцев, чтобы те вкалывали. До 52 миллионов довели поголовье
Аа
Весело тут у вас))
Оззи
Если коротко - приедут одни пидоры.
Весёлый Роджер
ЭЙ грамотей, ты не выражайся тут. Здесь полно людин с лысыми тупыми головами, шо англяцкий ыщо не зразумиют, хотя вже до Амэрыки собрались. И язык пидтяни - "So much..." надо писать, так как труд у обезьян и их братьёв щирых бандерлогов подсчитать нельзя. Тому как, вроде 7 рокив працуют - а толку никакого, одна видимость труда, а в огороде лебеда! А "со мани" цэ про цигарки чи машины, про то шо считается взлядом чи швыдко. Ю сы, ну и файно, тоди пиди и по.ы. Ах да, для Шмули и др. перевожу, хлопче хотел написать - Якой офуенный мартышкин труд!
Отож
Ну не только гавкать. Теперь,когда США доверили полячишкам кучку Абрамсов,они готовы к походу с целью посадить на московский трон нового Лжедмитрия. Осталось прихватить с собой нового гетмана Сагайдачного,- и дело в шляпе.
Весёлый Роджер
Наша прелесть Луночка, вот так, просто, в двух словах, только что, изложила основы диалектики Гегеля: закон отрицания отрицания и закон единства и борьбы противоположностей. Умничка, что ещё сказать.
Весёлый Роджер
Опять Шмуля тяпнул фунфырик, куда тебе пить дедуля-мудуля! Труселя жиночие пидтяни. Пиди головки видику протри, ты и не знал свинорыл, шо там их несколько.