Экономикаagropolit.com4 июл.

«Укрспирт» — на межі банкрутства через штраф у розмірі 187 млн грн

Господарська діяльність ДП «Укрспирт» перебуває в критичному стані через штрафні санкції. Про це УННповідомили у прес-службі ДП «Укрспирт». Нагадаємо, що працівники ДП «Укрспирт» розпочали безстрокову акцію протесту по всій Україні. Йдеться, зокрема, про накладені на підприємство стягнення, зумовлені неузгодженими податковими нарахуваннями 2012–2014 років, уточнили в «Укрспирті». Повідомляєтья, що сьогодні відділом примусового виконання рішень Департаменту ДВС Мін’юсту України проводиться виконавче провадження ВП № 51720887 з виконання рішення Київського окружного адміністративного суду № 810/549/15 про стягнення штрафних санкцій у розмірі 186 956 800,16 грн. Враховуючи, що адміністративний спір про визнання протиправними та скасування рішень про застосування фінансових стягнень у сумі 186 956 800,16 грн є предметом розгляду Окружного адміністративного суду м. Києва, така сума податкового зобов’язання на сьогодні є неузгодженою, в рамках ст. 56 Податкового кодексу України", — розповіли у ДП.В «Укрспирті» нагадали, що постанову про арешт коштів підприємства було винесено державним виконавцем 24 травня 2018 року. Зазначеним документом було накладено арешт на всі банківські рахунки ДП. 31 травня поточного року «Укрспирт» через суд намагався скасувати постанову про відкриття виконавчого провадження та постанову про накладення арешту. Проте, оперативно вирішити даний спір не видається можливим і в цьому випадку у зв’язку з відпусткою судді, на розгляді якої ця справа перебуває. Таким чином, ДП «Укрспирт» використано всі можливі процесуальні способи захисту своїх порушених інтересів, однак враховуючи тривалий строк розгляду справ в касаційній інстанції та беручи до уваги затримку в розгляді справи про скасування постанов ВДВС у зв’язку з перебуванням судді у відпустці, господарська діяльність підприємства продовжує перебувати в невизначеному критичному стані на межі банкрутства", — уточнили в ДП.В «Укрспирті» додали, що неузгоджена сума стягнення у розмірі 186 млн 956 тис. 800,16 грн є непосильним тягарем для ДП. Враховуючи наявний Фонд оплати праці на підприємстві у розмірі 93 996 600 грн, що є вдвічі меншим за заявлену суму стягнення, державне підприємство не в змозі виплачувати заробітну плату 4 825 співробітникам, що призводить до порушення їх конституційних прав на оплату праці. Крім того, підприємство не має можливості виконувати свої зобов’язання по Колективному договору з своїми співробітниками, внаслідок чого вони позбавлені отримання різного виду соціальних гарантій з боку Позивача. Єдиний вихід із ситуації, що склалася, вбачається у відкликанні виконавчого документа ДФС, в рамках ст. 37 Закону України «Про виконавче провадження», — резюмували в «Укрспирті».

💬 Последние комментарии
е
напомни)) заодно и расскажи ГДЕ ты была во время войны в Афгане? а то от этого вопроса ТЫ тоже бежишь как и от многих других.. НУ?
е
как там с ОТВЕТАМИ за Украину? шо молчишь и темы переводишь? ГДЕ ОТВЕТЫ?
Восток
Молодец!!
Народ Украины
Как можно доверять презику, который все время врёт и ворует, ворует и врёт.
Весёлый Дрочер
А при чём тут космос!!!? при том что солнечные батареи, как и лазерные лучи эффективны только в космосе, где нет облаков, туманов , пыли, дождя и снега. При первом тумане все твои солнечные ЫлементЫ и лазеры идут строем на йух... В аппаратуре высшего класса (военка и космос) электролитические твердотельные танталовые конденсаторы - неубиваемые. Но тебе гавноеду это не понять. ЭТО ДРУГОЕ. Продолжай хавать китайскую мивину и дрочи на китайскую обвязку контроллера зада, твоего. А то - тока ны будэ! В ясную погоду иногда изучай "3акон сохранения энергии по Ломоносову", Ленинградский Физико-технический институт, Отделение физики диэлектриков, полупроводников и полупроводниковых лазеров, (основан в 1918 году Лениным). п.с. когда Ломоносов уже демонстрировал ученикам "3акон сохранения энергии" и ставил опыты с электричеством - "продвинутые" Европейцы - Инквизиторы всё ещё жарили своих Коперников и Галиеев на костре, за то что 3емля круглая...
уКРАИНА! КАК НИЗКО ТЫ ПАЛА!
И РВЁТСЯ СЕРДЦЕ В ИССТУПЛЕНЬИ - СОВСЕМ НОРМАЛЬНОЙ ЖИЗНИ НЕТ! ЧЕМ ЗАПЛАТИТЬ ЗА ОТОПЛЕНЬЕ, ЗА ГАЗ, ЗА ВОДУ И ЗА СВЕТ?
уКРАИНА! КАК НИЗКО ТЫ ПАЛА!
И РВЁТСЯ СЕРДЦЕ В ИССТУПЛЕНЬИ - СОВСЕМ НОРМАЛЬНОЙ ЖИЗНИ НЕТ! ЧЕМ ЗАПЛАТИТЬ ЗА ОТОПЛЕНЬЕ, ЗА ГАЗ, ЗА ВОДУ И ЗА СВЕТ?