"Укртелеком" підвищив тарифи на зв'язок
Экономикаcomments.ua01 марта 2020

"Укртелеком" підвищив тарифи на зв'язок

Компанія "Укртелеком" з 1 березня змінює вартість своїх послуг. Про це повідомляється на сайті телекомунікаційного оператора. В цілому, зміна тарифів призведе до подорожчання послуг до 20-24%.

"З 1 березня 2020 року припиняється дія знижки на щомісячну плату за послугу фіксованого телефонного зв'язку, яка діяла для абонентів (фізичних осіб) з 1 січня 2020 року", - відзначили в "Укртелекомі".

Так, вартість тарифу "Домашній Безлімітний" складе 123 гривні в місяць (замість 99 гривень), тариф "Домашній Базовий" буде коштувати 117 гривень (замість 94 гривень) та тариф "Простий" - 73,81 гривні в місяць (замість 67,10 гривні).

Ще однією зміною в тарифах стане вартість послуг проводового радіомовлення — замість 35 грн. за місяць обслуговування українцям доведеться платити 45 грн.

Цієї весни на київських станціях метро з'явиться зв'язок 4G. У КМДА уточнили, що вже узгоджені всі технічні аспекти з метрополітеном, крім того операторам надали необхідну технічну документацію.

1 комментарий

Написать комментарий
  • ТЕПЕРЬ ЗАПАНУЮТЬ
    01 марта 2020
    уКРОЗАЛИЗНЫЦЯ, уКРТЕЛЕКОМ ПОДНИМАЮТ СВОИ ТАРИФЫ! ЭТО ЖЕ НАСКОЛЬКО ПРОИНДЕКСИРОВАЛИ ПЕНСИИ уКРАИНЦАМ С ПЕРВОГО МАРТА, ЧТО ЦЕНЫ РАСТУТ?
    Ответить