Экономикаmind.uaJul 9

«Укрзалізниця» розмістила п'ятирічні єврооблігації на $300 млн під 7,875% річних

nk_hauz/-me6ytsroobsuie8ukyf.jpg

Залучені кошти спрямують на рефінансування боргу компанії

АТ «Укрзалізниця» ( «УЗ») розмістило п'ятирічні єврооблігації на $300 млн під 7,875% річних. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«За результатами зустрічей з інвесторами та прайсингу, «Укрзалізниця» першою з квазісуверенних компаній в постковідний період залучає незабезпечене фінансування в розмірі $300 млн шляхом випуску облігацій участі в позиці у форматі Reg S строком на 5 років», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що інвестори проявили високу зацікавленість у фінансуванні товариства – попит на придбання вдвічі перевищив пропозицію компанії. Заявки на фінансування «УЗ» отримала від 70 інвесторів, в основному – з Великої Британії та Швейцарії.

Кошти, залучені під час випуску облігацій, спрямують на рефінансування боргу задля зниження вартості фінансування компанії та зменшення навантаження на її ліквідність. Таким чином, пояснюють в «УЗ», випуск облігацій не призведе до підвищення розміру її кредитного портфеля, а знизить заборгованість у короткостроковому періоді та заразом позитивно вплине на кредитний рейтинг компанії.

У 2021 році «Укрзалізниця» повинна повернути майже $300 млн кредитів, у 2023 році – майже $600 млн. Про фінансовий стан «Укрзалізниці», швидкісні поїзди та грандіозні плани корейців в інтерв'ю для Mind розповів ексголова «Укрзалізниці» Володимир Жмак.

У квітні S&P Global Ratings знизило довгостроковий кредитний рейтинг «Укрзалізниці». Водночас у Fitch Ratings вважають, що ліквідність «УЗ» не покриває обслуговування боргу у 2021 році.

У червні S&P покращило прогноз кредитного рейтингу «Укрзалізниці», що свідчить про потенціал для підвищення рейтингу після рефінансування боргу протягом року.

💬 Последние комментарии
наблюдатель
Политолог Руслан Бортник, украинская власть испортила отношения не только с Будапештом, но и вообще со всеми своими соседями, так что стоит ожидать обострения отношений Киева с Польшей, Румынией, Словакией и Чехией.
Гость
И планы Венгрии по возвращению своих «исторических земель» добавляют беспокойства президенту Украины Владимиру Зеленскому, говорится в статье, опубликованной 24 октября в американской газете «Нэшнл Интерест»
наблюдатель
А в Российской империи использовался в разговорах и в печати географический термин Малороссия и термин малоросс (малорусский, малороссийский). Современного государства Украина не существовало. Все помнят печальные события 2014 года на Украине, приведшие к вооруженному конфликту в Донбассе (Донецке, Луганске).
Рос
Замашки из прошлого-прибрать или убрать.
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
А в Российской империи использовался в разговорах и в печати географический термин Малороссия и термин малоросс (малорусский, малороссийский). Современного государства Украина не существовало. Все помнят печальные события 2014 года на Украине, приведшие к вооруженному конфликту в Донбассе и в Луганске.
е
Елена, ну как же так ты ж тут про аграрную супердержаву всем визжала, упрямо игнорируя ФАКТЫ которые тебе приводили???...прокомментируешь статью, а брехло???)))
Авторские статьи