«Укрзалізниця» розмістила п'ятирічні єврооблігації на $300 млн під 7,875% річних
Экономикаmind.ua09 июля 2021

«Укрзалізниця» розмістила п'ятирічні єврооблігації на $300 млн під 7,875% річних

Залучені кошти спрямують на рефінансування боргу компанії

АТ «Укрзалізниця» ( «УЗ») розмістило п'ятирічні єврооблігації на $300 млн під 7,875% річних. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«За результатами зустрічей з інвесторами та прайсингу, «Укрзалізниця» першою з квазісуверенних компаній в постковідний період залучає незабезпечене фінансування в розмірі $300 млн шляхом випуску облігацій участі в позиці у форматі Reg S строком на 5 років», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що інвестори проявили високу зацікавленість у фінансуванні товариства – попит на придбання вдвічі перевищив пропозицію компанії. Заявки на фінансування «УЗ» отримала від 70 інвесторів, в основному – з Великої Британії та Швейцарії.

Кошти, залучені під час випуску облігацій, спрямують на рефінансування боргу задля зниження вартості фінансування компанії та зменшення навантаження на її ліквідність. Таким чином, пояснюють в «УЗ», випуск облігацій не призведе до підвищення розміру її кредитного портфеля, а знизить заборгованість у короткостроковому періоді та заразом позитивно вплине на кредитний рейтинг компанії.

У 2021 році «Укрзалізниця» повинна повернути майже $300 млн кредитів, у 2023 році – майже $600 млн. Про фінансовий стан «Укрзалізниці», швидкісні поїзди та грандіозні плани корейців в інтерв'ю для Mind розповів ексголова «Укрзалізниці» Володимир Жмак.

У квітні S&P Global Ratings знизило довгостроковий кредитний рейтинг «Укрзалізниці». Водночас у Fitch Ratings вважають, що ліквідність «УЗ» не покриває обслуговування боргу у 2021 році.

У червні S&P покращило прогноз кредитного рейтингу «Укрзалізниці», що свідчить про потенціал для підвищення рейтингу після рефінансування боргу протягом року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я конкретно спрашивала за бензин,что хотят даже отменить экспорт бензина из России из-за жадности бизнесменов роджеров,вот за это,ибо продавать с меньшей прибылью в России бензин они не хотят,х..ли им что людям это дороговато стоит, собственным гражданам,а Роджер вон как за них то жопу рвёт, яхты и дворцы их защищает,мразь.
Луна-2
Так что ты ему - то, и он тебе - в ответ .))))
Луна-2
Ленок -а что ты скажешь про цены на Украине?Они ведь тоже взбесились .И ТОЖЕ любимые наши правтиели обирают нас -КОММУНАЛКА -цены на продукты - сумасшедшие зарплаты и пенсии не успевают угнаться за ними...и КТО ВИНОВАТ ? в этом - неужели Россия ?м
Луна-2
И никто ничего не крадет .ПОтому, что там уважают частную собственность -труд человека..
Луна-2
Тебя поблагодарить что ли ?Русские своих не бросают .Но есть и политическая целесообразность .Россия - тогда была слаба вот и не смогла помочь- Слишком доверчивой была к США И еВРОПЕ - Потому что, в первые годы после распада , ей не на кого было опереться - ей бы самой выжить . Вот и произошло тогда это .Сейчас она окрепла Пример -Сирия....Так что все впереди...
Луна-2
Можно не читать и так ясно.Россия -враг.Идем в Европу через одно место. Сша - друг и белый господин .
Миша
Ого