«Укрзалізниця» розпочала оптимізацію штату управління компанії
Экономикаua.news15 июня 2021

«Укрзалізниця» розпочала оптимізацію штату управління компанії

Компанія «Укрзалізниця» почала проводити оптимізацію штату управління компанії. Кількість персоналу структурних підрозділів планується скоротити на 30%.

Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик, пише прес-служба компанії.

Наглядова рада вже затвердила нову структуру центрального апарату компанії, скорочення третини працівників відбудеться в рамках її реформування – вона повинна відповідати стратегії, завданням і обсягам роботи.

«Про оптимізацію штату «Укрзалізниці» було багато розмов, пора переходити до дій. Повинні якомога швидше навести порядок в структурі апарату управління компанії, усунути дублювання посад і чітко розподілити функціонал між підрозділами.

Це дозволить нам більш швидко, якісно і ефективно приймати і втілювати управлінські рішення. Зараз потрібно скоротити 30% штатних посад апарату управління, в якому працюють більше 2,4 тисячі людей», – зазначив керівник «Укрзалізниці».

Заходи щодо оптимізації штату управління компанії не торкнуться працівників регіональних філій, філій компанії та працівників робітничих професій, скорочувати будуть тільки працівників адміністративно-управлінського персоналу.

Іван Юрик зазначив, що звільнення працівників відбуватиметься із суворим дотриманням норм трудового законодавства і за погодженням з профспілкою, для цього в компанії розроблений певний алгоритм дій.

«Працівники, посади яких підлягають скороченню, будуть своєчасно попереджені про це, з пропозицією іншої роботи. При звільненні вони отримають всі належні виплати і вихідну допомогу в розмірі не менше середнього місячного заробітку», – пояснив глава компанії.

Раніше компанія «Укрзалізниця» оголосила про продаж квитків на додаткові поїзди до моря. Зокрема, в червні курсуватимуть ще 11 поїздів в різних регіонах країни.

Найпопулярнішим у внутрішньому сполученні серед пасажирів з початку року став поїзд №45 / 46 Лисичанськ – Ужгород. У січні-травні він перевіз 329 тис. Пасажирів в обох напрямках.

У компанії «Укрзалізниця» оголосили про призначення додаткового поїзда з Житомира і Вінниці до Одеси. Він почне курсувати з 1 липня через день по непарних числах.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Гость
    16 июня 2021
    Железнодорожные станции пугающе пустые, грузовое движение отсутствует в принципе...
    Ответить