Экономикаmind.uaJul 2

«Укрзалізниця» сплатила до держбюджету 750 млн грн дивідендів за 2019 рік

nk_hauz/-mdyoehqsyccrexbbise.jpg

Решту чистого прибутку за 2019 рік спрямували на покриття збитків минулих років

АТ «Укрзалізниця» («УЗ») сплатило 750 млн грн дивідендів за 2019 рік, відтермінованих через пандемію коронавірусу. Про це повідомив в.о. голови правління «УЗ» Іван Юрик, передає пресслужба компанії.

«У 2020 році рішенням уряду було відстрочено виплату компанією дивідендів за 2019 рік. Завдяки реалізації антикризового плану наразі нам вдалося стабілізувати компанію та поступово перейти на прибуткові результати роботи. Виплату дивідендів здійснено в повному обсязі та у терміни, передбачені розпорядженням КМУ», – зазначив Юрик.

До держбюджету перерахували 30% чистого прибутку компанії за результатами роботи у 2019 році. Решту 70% чистого прибутку, тобто понад 1,7 млрд грн, спрямували на покриття збитків минулих років.

Нагадаємо: за підсумками 2020 року збитки компанії склали 11,5 млрд грн.

У 2021 році «Укрзалізниця» повинна повернути майже $300 млн кредитів, у 2023 році – майже $600 млн. Про фінансовий стан «Укрзалізниці», швидкісні поїзди та грандіозні плани корейців в інтерв'ю для Mind розповів ексголова «Укрзалізниці» Володимир Жмак.

💬 Последние комментарии
е
Елена, это те самые европейцы на которых ты равняешься??
е
Елена, моделистка хренова, давай смоделируй ЧТО будет через неделю? а через две? а через два месяца??? ДУРА, из ОТКРЫТЫХ источников минэнерго известно, что расходуется угля БОЛЬШЕ чем поступает на склады... ну, брехло трепливое? покажи мощь СВОЕГО интеллекта...
Восток
Деньги Европа не даёт, вот и приходится влиять. "Стратеги."Случайные люди в руководстве.
е
пиши свой, ссыкло... ВСЕ приедут, ВСЕ привезут... но ты ж ссыкло трусливое и отвечать за СВОИ слова не хочешь..
е
ну расскажи про украинскую динамику))) моделистка хренова....смоделировала? и сколько процентов вышло, а брехло???
е
ну давай про СОВРЕМЕННУЮ социалку, т.к. 30-40 летняя здесь НИКОГО кроме тебя тупой не интересует.. давай сравнивай Российскую социалку и нашу.. давай ссыкло...шо молчишь? сказать нечего или сразу твоя перемога в офигительную заду превращается, а продажная?????
Шэп
Сдаётся мне что этот конфликт, как и масса предшествующих, начнётся как раз с подачи пиндосов.