Экономикаmind.uaJun 4

«Укрзалізниця» централізує управління фінансами власних підприємств і заводів

nk_hauz/-mbiuyvmtm6vkbf9aevo.jpg

Такі дії дозволять посилити контроль за рухом коштів

АТ «Укрзалізниця» запроваджує нову систему управління фінансовою діяльністю заводів та приватних акціонерних товариств, 100% акцій яких належить компанії. Відтепер усі розрахунки за товари та послуги, надані підприємствам сторонніми організаціями, здійснюватимуться централізовано. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що це дозволить посилити контроль за рухом коштів і водночас збалансувати розрахунковий процес.

«Ми робимо централізацію грошових потоків наших заводів у головному офісі, і впроваджуємо єдині стандарти та передові практики в управлінні їхніми фінансами, що, своєю чергою, зробить їхню діяльність прозорішою та дасть змогу контролювати фінансовий стан і доцільність закупівлі тих або інших послуг та товарів», – сказав Іван Юрик.

Зазначається, що запуск цього проєкту готувався останні 12 місяців.

«Відтак в умовах централізації фінансової діяльності нашим підприємствам не доведеться нервувати за зміну тих чи інших факторів протягом року, які впливають на фінансовий план. У разі появи інформації, яка дозволяє добре деталізувати будь-який елемент річного фінансового плану конкретного підприємства, ми у стислий термін переглянемо фінплан й не будемо чекати наступного року», – пояснив Юрик.

Раніше повідомлялося, що загальний кредитний портфель «Укрзалізниці» складає близько 37 млрд грн. Кожна боргова лінія має свій графік погашення від одного до семи років.

У 2021 році АТ «Укрзалізниця» повинна повернути майже $300 млн кредитів, у 2023 році – майже $600 млн.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Привет шановний "е". Ну конечно у меня мова никакая, НО!!! как-то мне ухо режет эта "мова" щирого пиСдабола Каменяра-запиздяра. Какая-то она гугловская чи угловатая? Ну что-то в ней не то? Или я не прав?
Весёлый Роджер
ЭЙ гивнястая продажная каменюка-рагулюка чи мабутнее жидюка! А не хочешь сначала зрозумити - А КТО платил по 200 (сейчас это 600) грн кожнему скакуну на майдане? Шо ж цэ за щирая гыдность така продажная? И друге - а дэ у вас записано, шо можно применять Фронтовую Тяжёлую артилерию 152 мм с 25 кг снарядами при проведении АТО? И не прицельно бить по мирным людям в Славянске? Шо нима? Ось и то! А тут твой коллега по русофобному цеху, Шмуля Сруля, ржал до упаду, як там у Славянске жинки с детьми метались пид этими снарядами и десятками погибали - во прикольно було! ТакЪ МУДАК?
в конце статьи понял
Тайвань - это Китай
123
Ученые также люди, а в последнее время они становятся все человечнее и человечнее.
Антиленка
Зима - это форс мажор! Сильная мысль!!! Тут слава тебе ничего не даст, иди ГТС наполняй газом ГТС, главное тужься посильнее и громче кричи СУГС!
е
Елена, раз на Украине так хорошо, то чего отсюда бегут люди, а тупенькая??
е
Елена, ну что же ты?? Твоё высокоученое мнение очень нужно здесь...