Экономикаthebabel.com.uaJun 5

«Укрзалізниця» відновила регулярні рейси до західних областей

nk_hauz/-m8zklizb6v37vx-nfqt.png

«Укрзалізниця» відновила регулярні залізничні рейси до західних областей України. Кілька днів після відновлення руху поїзди не їздили на Захід через ситуацію із коронавірусом.

Про це пише «УЗ» на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні у перші рейси після карантину вирушили поїзди далекого сполучення у напрямку Заходу України», — йдеться у повідомленні.

Від 4 червня «УЗ» відновлює такі рейси:

  • Івано-Франківськ – Костянтинівка
  • Київ – Івано-Франківськ (№7/8)
  • Київ – Івано-Франківськ (№749/750)
  • Київ – Ужгород
  • Ковель – Київ
  • Хмельницький - Київ

Там нагадали, що наразі продаються лише 50% квитків на місця у поїздах, а придбати їх можна лише через сайт або в офіційних касах.

«Пасажири допускатимуться до поїздів виключно в захисних масках. Температурний скринінг буде здійснюватися при перевірці квитків у поїздах Інтерсіті та при посадці до вагону у нічних поїздах», — підкреслили в «Укрзалізниці».

Через карантин «Укрзалізниця» повернула пасажирам майже 130 млн грн за квитки на поїзди, які були скасовані. Робота з повернення коштів за невикористані квитки триває.

Також «Укрзалізниця» підготувала концепцію перерозподілу площі невеликих і середніх вокзалів (І—ІІІ класу). Компанія пропонує вільні площі передавати в оренду під магазини чи заклади харчування.

💬 Последние комментарии
е
Елена, моделистка хренова, давай смоделируй ЧТО будет через неделю? а через две? а через два месяца??? ДУРА, из ОТКРЫТЫХ источников минэнерго известно, что расходуется угля БОЛЬШЕ чем поступает на склады... ну, брехло трепливое? покажи мощь СВОЕГО интеллекта...
Восток
Деньги Европа не даёт, вот и приходится влиять. "Стратеги."Случайные люди в руководстве.
е
пиши свой, ссыкло... ВСЕ приедут, ВСЕ привезут... но ты ж ссыкло трусливое и отвечать за СВОИ слова не хочешь..
е
ну расскажи про украинскую динамику))) моделистка хренова....смоделировала? и сколько процентов вышло, а брехло???
е
ну давай про СОВРЕМЕННУЮ социалку, т.к. 30-40 летняя здесь НИКОГО кроме тебя тупой не интересует.. давай сравнивай Российскую социалку и нашу.. давай ссыкло...шо молчишь? сказать нечего или сразу твоя перемога в офигительную заду превращается, а продажная?????
Шэп
Сдаётся мне что этот конфликт, как и масса предшествующих, начнётся как раз с подачи пиндосов.
Шорох
Тссс... тихо..😱