Экономикаagro-business.com.ua19 нояб.

«Укрзалізниця» змінить модель вантажного напрямку

nk_hauz/inBnEr57R.jpeg

Економічна модель вантажного напрямку «Укрзалізниці» буде заснована не на надприбутках від ажіотажного зростання цін на перевезення у піковий сезон, а на партнерських взаєминах з аграріями.

Про це розповів експерт ринку логістики, член логістичного комітету ЄБА та радник голови правління «Укрзалізниці» Юрій Щуклін, передає Latifundist.

З метою впровадження нових принципів топ-менеджмент «Укрзалізниці» зараз працює у трьох напрямках:

• розширення продажу оренди вагонів-зерновозів на довший термін планування (до кінця 2022 р.); • перегляд взаємовідносин із власниками аграрних вантажів та елеваторів; • зміни нормативної бази та компонентів автоматизованих систем управління перевезеннями.

Щуклін зазначає, що ажіотажне зростання цін на перевезення зерна актуалізувало питання про створення відкритої цифрової платформи для обміну даними між державним перевізником, приватними вагонними парками та власниками аграрних вантажів, що враховуватиме навантаження на інфраструктуру та фіксуватиме зобов'язання учасників логістичного ланцюга.

«Вантажовласники та трейдери планують перевезення практично наосліп, не маючи інформації про провізну здатність залізниць і не знаючи, чи буде фізична можливість вивезти їхні вантажі. Фактично зараз можна "напланувати" будь-що, і потім доводиться перевозити за принципом "хто більше заплатив"», – каже Юрій Щуклін.

За словами фахівця, він бачить рішення у створенні за допомогою автоматизованих систем абсолютно нової платформи, на якій українські вантажовласники під час укладання своїх контрактів із покупцями зерна мали б можливість одразу ж законтрактувати перевезення цього вантажу українськими залізницями.

«Щоб на цій платформі всі учасники логістичного ланцюжка одразу могли зафіксувати всі зобов'язання один перед одним: зобов'язання порту прийняти вантаж, зобов'язання "Укрзалізниці" – перевезти, та зобов'язання вагоновласника (державного чи приватного) надати вагонний парк», – наголосив Юрій Щуклін.

Експерт зазначає, що головною умовою запровадження нових принципів економічних відносин між учасниками логістики аграрних вантажів є зміна нормативно-правової бази та статусу державного перевізника.

«Є чітка позиція керівництва "Укрзалізниці", що наступний рік має бути для аграрного ринку зовсім не таким, як попередній. Новий менеджмент почав впроваджувати зміни, яких потребує ринок: відкритість даних, взаємна відповідальність учасників логістичних процесів, раннє планування перевезень та створення цифрової інфраструктури щодо розподілу провізної, пропускної спроможності та вагонів усіх парків, як "Укрзалізниці", так і приватних», – каже спеціаліст.

При цьому Щуклін прогнозує, що принципи і рішення, які впроваджуються топ-менеджментом УЗ, можуть зустріти опір деяких учасників ринку.

«Ми чудово розуміємо: назрілі та неминучі рішення досі не впроваджувалися, бо це було вигідно тим учасникам ринку, які заробляли на хаосі. Стратегія ТОП-менеджменту "Укрзалізниці" – встановити прямі економічні зв'язки з елеваторами та агрохолдингами – витіснить посередників-експедиторів із логістичного ланцюжка "Виробник-Елеватор-«Укрзалізниця»-Порт"», – наголосив Щуклін.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))
Весёлый Роджер
Луночка, а может не с одной машинки-ноута, а с одной кровати? Ну зашла в гости к Шмули, из соседней палаты? :-))
Весёлый Роджер
«Ты Шмуля недое́бок хорошо пришибленный,…»как Ковтун, «два брата дегенерата ,ха.» «Елена - 23 апреля 2020 - Татьяна Чорновол … , ку а разумнее тебя ,в разы, притом она кто, к кто ты, никто ты , полный ноль, ха. ..» «А Украина идёт в Европу.»… хотя и мает голую *опу! «Елена - 05 мая 2020 - С Парубия спроса нет, неподсуден.,справка прилагается,это лучше,чем охранная грамота, индульгенция на всю жизнь,…» да и у тебя Шмуля наверняка такая есть, Сала Уранили!
Весёлый Роджер
Я понял Шмуля!!! Цэ твой новый шизнутый шедевр! Значит - ЧеловИка делает щирым та автоматично вумным, ни его знания, ни его образование, ни его навыки в работе, а наоборот их полное отсутствие - ну як у тебя!!! Ты же тильки пиСдить горазд! Сила щирой нации у повний дебиляции!!! Ну щоб можно было, як скот выгнать на майдан, сотню отстрелить - обозвать хероями, а остальным пообещать по 1000 евро у рыло чи кулю у лоб, а писли этих же долбоЭбов наивных, ждунов панувания, обобрать и во Флориде 20 вил понакуповать! Чи газ свий с гешефтом у 4000% втюхивать! Ось цэ дило для щирого мудиллы! Сало уронили - хероям убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
НУНЕТАКБАБАЕРА, дура ты ХаЛеРа! Ты же раньше через ЖоПу вСё пИсАлА и до хрена.... точек ...ставила ... Или тоби током било, или ты в трамвае куёвском, ну зовсим новом, 50-летней давности, всё писала, коди по путям кривым скакала!