Экономикаukrinform.ua20 нояб.

Укрзалізниця: 15% підвищення тарифів на вантажні перевезення є економічно недостатнім

Рішення про підвищення на 15% тарифів на вантажні перевезення ПАТ "Укрзалізниця" далося дуже важко, але все одно не покрило їх реальної вартості. Про це в інтерв'ю "Економічній правді" заявив виконувач обов'язків керівника "Укрзалізниці" Євген Кравцов. "Процес був складний, було багато випадів з боку бізнесу. У результаті нам вдалося добитися того, що ми змогли погоджувати підвищення вантажного тарифу на 15%. Досить цього або ні? На мій погляд - ні. Я керівник компанії, я суб'єктивний і вважаю, що тариф повинен підвищуватися", - заявив Кравцов. За його словами, за перші 8 місяців поточного року тільки вартість виробів з металу для "Укрзалізниці" підвищилася на 20-25%. "Прийшовши на посаду, я відкрито сказав, що тариф повинен підвищуватися. Ціна виробів з металу за перші вісім місяців 2017 року для нас підвищилася на 20-25%. Ціна на перевезення для наших клієнтів не підвищувалася до недавнього часу. Я відразу розпочав з діалогу, що нам потрібна індексація тарифу", - підкреслив Кравцов.

Він також зазначив, що навіть рішення про 15-процентне підвищення вантажних тарифів було прийнято із запізненням більш ніж в півроку. "На 15% потрібно було підняти з лютого. Ми б за цей час отримали 6 млрд грн. Не підняли, тому що не могли знайти компроміс. 6 млрд грн - це 6 тис вантажних вагонів. Звичайно, 15% недостатньо, але, знаючи ситуацію зсередини, повірте, це дуже велика, кривава і складна "перемога"", - сказав Кравцов. На думку Кравцова, до питання підвищення тарифів необхідно буде повернутися в 2018 році. "Ці 15% підносяться як велика "перемога", хоча тарифи варто було піднімати раніше. Відкритим залишається питання, чи досить цього", - заявив він. У тому числі, за словами Кравцова, в 2018 році слід повернутися до питання підвищення тарифів на пасажирські перевезення. "До кінця 2017 року ніяких підвищень вартості пасажирських квитків не буде. У 2018 році нам необхідно критично поглянути на цю проблему", - заявив виконувач обов'язків керівника "Укрзалізниці".

💬 Последние комментарии
Каменяр
А яка тобі користь з військових технологій? Тобі, рядовій ХОХУ? Росія, сучасна Росія - в групі постійно догоняючих!
Каменяр
Это ты имееш "право ПОД КЕМ ЛЕЖАТЬ". Але вся заковика в тому, що ХУЙЛО не питає тебе чи ти хочеш "ПОД КЕМ ЛЕЖАТЬ .. И СОСАТЬ". Тобі сказано - готовся отчаливать в РАЙ. И крапка. Так само скажуть лягай та росувай булки. І крапка. Альтернативи для тебе немає - або розсувай булки або в РАЙ. А ми з ХУЙЛОМ, з цим намісником САТАНИ ще повоюємо. І з тобою та іншими ХОХУ, якщо вони сунуться в Україну. І виженемо ( вірніше допоможемо відправитись в РАЙ) тих, хто прийде із зброєю...
Наш ответ Быдлостану
Америка их поддерживает и еврей Блинкен очень много умных слов говорит, но тебе оно ненужно... Умные слова, в смысле.
Елена
Роджер прочитай , может когда нибудь поумнеешь,в чём конечно есть большие сомнения.https://masterok.livejournal.com/7704511.html
Елена
Туда им и дорога.
Патріот
Немає в коміксі ніякого патріотизму! Бо не бачу тут ана "слава Україні" ані "героям слава"... Неякісна робота. Непатріотична.
ALWAS
Неплохо и на молодых влияют. Многие из них просто не доживут до старости. А негатива у нас много. Рост цен, безработица, засилье бюрократии, в общем- полицейское государство. И потому вымираем.