"Укрзалізниця" планує закуповувати електрички в кредит

11.02.2019 21:31 www.golos.com.ua
"Укрзалізниця" спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) і обласними адміністраціями веде переговори щодо закупівлі за рахунок кредитних коштів електричок. Про це повідомив директор департаменту стратегічного розвитку та інвестиційної політики "Укрзалізниці" Антон Саболевскій.

"Якщо говорити про плани щодо фінансування проектів міжнародними фінансовими організаціями, то у" Укрзалізниці "є підтверджене фінансування від Ебі по електрифікації лінії Долинська-Миколаїв-Колосівка. Підтверджено фінансування від Європейського банку реконструкції та розвитку на закупівлю вагонів. Зараз ми ведемо активні переговори спільно з ЄІБ, з обладміністраціями, по передмістю. Це (закупівля - ред.) електричок ", - зазначив Саболевскій.

Він не уточнив, скільки буде закуплено електричок і коли очікувати новий приміський рухомий склад.

Раніше глава правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов повідомив, що УЗ розробляє програму оновлення повідомлення в Київському регіоні.

"Нам вдалося за менш ніж рік реалізувати програму по забезпеченню ж / д сполучення з аеропортом" Бориспіль "... Ми плануємо повторити його і оновити приміське пасажирське сполучення в Київському регіоні. Це масштабний проект, який вимагатиме підтримки уряду і Мінінфраструктури, міської влади Києва і області ", - розповів Є. Кравцов.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" планує в 2019 році оновити майже 110 пасажирських вагонів: 46 купити і 60 - капітально відремонтувати. У приміському сполученні на 2019 рік "Укрзалізниця" запланувала оновити 24 приміських потяги. Також "Укзалізницею" розробляє програму оновлення сполучення в Київському регіоні.

Комментарии

Добавить комментарий