Экономикаglavcom.ua22 июн.

«Укрзалізниця» з 1 липня підвищує зарплати своїм працівникам

Збільшення зарплатні не стосується керівництва «Укрзалізниці» В «Укрзалізниці» з 1 липня на 10% підвищують оклади та часові тарифні ставки більше 250 тисячам робітникам. Про це 21 червня голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов повідомив у Facebook. «Практично 1,5 млрд грн виділяємо на підвищення заробітної платні залізничникам. Це рішення прийняли правлінням сьогодні, і воно вступає в дію вже з 1 липня. На 10% підвищуємо оклади та часові тарифні ставки більше 250 тисячам робітникам», - написав він. Водночас Кравцов підкреслив, що збільшення зарплатні не стосується керівництва компанії (менеджменту компанії, керівників напрямів, виробничих підрозділів та їх заступників). «Сьогодні середня зарплата у компанії - вища за середню в Україні на 20%. Це близько 10,5 тисяч грн. Можна багато сперечатися відносно цієї цифри, але в окремих містах оплата в рази вища, ніж можуть запропонувати інші підприємства в регіонах», - зауважив голова правління АТ «Укрзалізниця». Нагадаємо, Кабінет міністрів затвердив новий склад правління АТ «Укрзалізниця».

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...