Экономикаnews.finance.uaOct 5

Уніфікація тарифів на "Укрзалізниці" без реформи спричинить падіння доходів, - експерт

nk_hauz/-miogojntfdirzmfxdfy.jpg

Уніфікація тарифів на вантажні перевезення залізницею є недоцільною без комплексного реформування “Укрзалізниці” і може призвести до зменшення доходів компанії.

Про це заявила заступник директора представництва інтересів компаній-членів Європейської Бізнес-Асоціації Світлана Михайловська.

На її думку, система тарифів “Укрзалізниці” потребує комплексного перегляду. Однак для цього спочатку необхідно створити незалежний регулятор – Національну комісію з питань регулювання транспорту.

“Уніфікувати чинні застарілі тарифи в умовах явної необхідності перегляду всієї системи ціноутворення є недоцільним”, – вважає Михайловська.

Вона також зазначила, що на переконання експертів асоціації, уніфікація тарифів на порожній пробіг не призведе до очікуваного зростання доходів “Укрзалізниці”, а навпаки – до їх падіння, оскільки зменшиться вантажопотік.

“Таке рішення може призвести до потенційного зниження вантажопотоку на 3% або 9 млн тонн/рік, зокрема за рахунок скорочення перевезень масових вантажів, що нівелює очікувані додаткові доходи “Укрзалізниці”, – пояснила Михайловська.

Експерт наголосила, єдиним шляхом встановлення справедливих тарифів на послуги “Укрзалізниці” є системне реформування тарифів на перевезення після демонополізації компанії та створення профільного регулятора НКРТ.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?
Авторские статьи