Уряд додатково виділив 6,5 мільярда на закупівлю вакцин проти Covid-19
Экономикаmeta.ua16 апреля 2021

Уряд додатково виділив 6,5 мільярда на закупівлю вакцин проти Covid-19

За ці гроші Україна має закупити ще 16 мільйонів доз вакцин

На засіданні 14 квітня уряд ухвалив постанову про виділення додаткових коштів на вакцинацію населення у розмірі 6,5 мільярда гривень. Така сума розрахована для укладання контрактів на постачання 16 мільйонів доз вакцин.

В міністерстві фінансів зазначають, що уряд забезпечив міністерство охорони здоров'я України всіма необхідними коштами для вакцинації 70% українців до кінця 2021 року. Тобто цього року має бути вакциновано 24 мільйони осіб дорослого населення держави.

Зазначимо, що Україна уже уклала контракти на 32 мільйони доз вакцин проти Covid-19, а для вакцинації 70% дорослого населення держави потрібно закупити 48 мільйонів доз.

Ми також повідомляли, що в Україні хочуть провести випробування ізраїльської вакцини з можливістю подальшого її виготовлення

1 комментарий

Написать комментарий
  • ЦУКИ
    16 апреля 2021
    Ага знаем откуда деньги. Их взяли из фонда соц. гарантий. Эти деньги должны были пойти на закупку инсулина для диабетиков, диализа и остальные острые необходимости простых людей. И выделили на закупку вакцин по рамочному соглашению - бессрочному. Нашу власть надо кончать.
    Ответить
💬 Последние комментарии
Саня
Естественно
Саня
Слишком сложно там всё...
3020
Пусть СБУ, друг Бакланов, возбудит дело в отношении ЗЕдебила, который за свою квартиру в Ялте платит налоги в доход РФ. А то, красиво кто-то в квартале, критиковал кумовство, а на деле, оба оказались пиарастами, а вместе с ними 73 процента лопоухих бабуинов.
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
Тогда могут пойти на чилийский вариант... А итог будет один... Вопрос времени...
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!