Уряд дозволив роботу інвестнянь
Экономикаfbc.ua20 мая 2021

Уряд дозволив роботу інвестнянь

Уряд підтримав рішення, що дозволяє запрацювати закону про «інвестняні» (супровід інвесторів зі значними інвестиціями). Затверджено вимоги до техніко-економічного обґрунтування інвестпроєкту зі значними інвестиціями. Зазначається, що Кабінет міністрів ухвалив рішення із доопрацюванням.

Як розповів прем’єр Денис Шмигаль, згідно з вимогами, інвестор має вказати у документі інформацію, зокрема, щодо результатів аналізу соціально-економічних показників проєкту, а також результатів оцінки соціального ефекту; фінансового аналізу інвестиційного проєкту; загального обсягу державної підтримки; терміну і етапів втілення інвестпроєкту.

Шмигаль наголосив, що завдяки ухваленому закону – однієї з передвиборчих обіцянок президента – вже спостерігається активізація та поліпшення настроїв великих інвесторів щодо інвестування в Україну. Так, за три місяці роботи Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest отримав 15 заявок на понад 1 мільярд доларів.

Нагадаємо, 13 лютого в Україні набув чинності закон про інвестнянь, який добою раніше було опубліковано у «Голосі України». Зокрема, ним передбачене надання підтримки як вітчизняним, так і закордонним інвесторам, загальна сума інвестицій у яких складає від 20 млн євро.

Раніше ми повідомляли, що в Міністерстві розвитку економіки заявили про необхідність ухвалення щонайменше шести нормативно-правових актів для практичної реалізації положень нового законодавства щодо підтримки інвестпроектів зі значними інвестиціями. Наразі у Мінекономіки триває активний процес з формування нормативно-правової бази розвитку відповідного закону.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Прапор с Карлсоном знаком?
Кот
Чтобы они сгорели в адском пламени,зеленый и его выкормыши!!!
321
в средину этого крестика - гранатку без чеки!
апач
список вражеских стран народу Украине,при их поддержки был совершен гос переворот в нашей стране
критик
обосретесь со своим G7,напечатать бабла не получится как ковидом
е
и опять таки СРЕДНЯЯ.. т.е. между депутатом Рады и уборщицей в больнице...понимаю, что тут думать надо уметь, но ты учись это никогда не поздно...
е
гугл хорошая вещь.. но я задал прямой вопрос: оттуда пишешь?? ответ :данные из инета.. вот и все что нужно знать о источнике твоей информации... с местными общаться не пробовал? с американцами?.. на нашу украинскую статистику посмотри и на реальность... посмотрел? сравнил? дальше будешь утверждать о том что статистика отражает реальность..Понимаю ты скорее всего боишься сравнить, но правду знать никому не вредило..