Экономикаsud.ua12 окт.

Уряд підтримав зміни до актів КМУ, що стосуються питань державної служби

nk_hauz/-mjniirgkowry05d4ido.jpg

Документ підготувало НАДС з метою актуалізації окремих положень актів Уряду.

Уряд підтримав проект постанови «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», що стосуються питань проходження державної служби. Проект документа підготовлено НАДС з метою актуалізації окремих положень актів Уряду та приведення їх у відповідність до чинного законодавства, передає офіційний сайт НАДС.

Зокрема, запропоновані зміни дозволять унормувати наступні положення:

  • у «Схемі посадових окладів на посадах державної служби з урахуванням категорій, підкатегорій та рівнів державних органів у 2020 році», затверджений постановою КМУ від 18.01.2017 року № 15, передбачено підвищення найнижчих окладів, у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму;
  • у «Порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців», затвердженого постановою КМУ від 23.08.2017 № 640, доповнено перелік осіб, яким визначаються завдання на поточний рік, а саме: державними службовцями, яких поновлено на посаді після незаконного звільнення. Також розширено перелік потреб у професійному навчанні компетентністю «цифрова грамотність». Крім цього, для врахування програми професійного розвитку (при виставленні відмінної оцінки) необхідно отримати мінімум 0,4 кредити ЄКТС.

Крім цього, підтримано проект  постанови КМУ «Про внесення змін до Положення про Комісію з питань вищого корпусу державної служби».

Зміни ініційовані НАДС з метою приведення діяльності Комісії з питань вищого корпусу державної служби у відповідність до вимог Законів України «Про державну службу», «Про доступ до публічної інформації» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою  КМУ від 25.03.2016 року № 246. Зокрема, пропонується необов’язковість присутності на засіданні Комісії представника державного органу, в якому оголошено конкурс на зайняття посади державної служби категорії «А».  Зміни запропоновані,  враховуючи практику проведення подібних конкурсів.

💬 Последние комментарии
Мауаммар Каддафи
Свободная Африка - это круто!
Все пропало
Эрдоган! Сволочь! Признай геноцид армян для начала! И может тогда не станешь пускать в свой дом бандеровцев!
Елена
Бедные американцы,беднеющие американцы, деградация американцев у всех на виду,они не понимают ничего, совершенно и даже то что их страна мировой лидер,но это от того что они такие тупые,прям как я,хе.
ЗАПАНУВАЛЫ?
Ну, как говорится, как говорится, - и это радует!
Все пропало
У американцев квалификация получше, чем у слуг народа... Поэтому американцы с русскими ни о чем не договорились. И даже Эрдоган с американцами договориться не может. Тоже квалификации не хватает.
Кот Матроскин
Возвращение блудного попугая...
Все пропало
А по телефону нельзя провести переговоры? И что за переговоры такие? Ну, Путин про международное право, российский Крым и общую историю рассказывать будет, а Зеленский будет слушать и не соглашаться, но что-то конкретное противопоставить этим утверждениям не сможет. Квалификация плохая.