Уряд планує отримати 12 млрд гривень від продажу держпідприємств
Экономикаfbc.ua27 декабря 2020

Уряд планує отримати 12 млрд гривень від продажу держпідприємств

У 2021 році уряд очікує залучення від продажу приватним компаніям великих держпідприємств понад 12 мільярдів гривень до бюджету. Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко під час зустрічі з представниками ЗМІ, передає пресслужба Мінекономіки.

За словами Ігоря Петрашка, йдеться першочергово про об’єкти, які готуються до приватизації Фондом державного майна України. Для них вже визначені консультанти. Це 5 теплоелектроцентралей, 3 обленерго, завод «Більшовик», Одеський припортовий завод, Об’єднана гірничо-хімічна компанія, «Президент-готель». Але цей список ще далеко не повний.

Говорячи про результати поточного року, міністр прокоментував їх так:

«2020 рік, попри COVID-19 та карантинні обмеження у всьому світі, показав хороший результат. При запланованих 400 млн грн, які повинні були надійти від продажу державного майна, на сьогодні дохід від приватизації вже склав 2,5 мільярда грн».

Нагадаємо, у 2020 році передача державних підприємств в руки приватних інвесторів принесла нашій країні дохід у державний бюджет у 2,5 мільярда гривень. Про це повідомили у Фонді державного майна України (ФДМ).

Написать комментарий