Экономикаwww.epravda.com.ua8 июн.

Уряд схвалив меморандум з ЄБРР для розвитку фондового ринку

nk_hauz/-mbbtrxc359blrqgglns.jpg

Кабмін схвалив меморандум з міжнародними організаціями щодо розвитку біржової торгівлі в Україні, передусім виконають аналіз наявної інфраструктури та переконаються в економічній доцільності інвестицій.

Уряд схвалив меморандум про взаєморозуміння з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Американською торговельною палатою в Україні. 

Разом сторони займатимуться створенням національного механізму біржової торгівлі на ринках капіталу й організованих товарних ринках. Наразі на сайті Кабміну опубліковане відповідне розпорядження, проте текст меморандуму відсутній.

У коментарі агентству член Нацкомісії з цінних паперів Арсен Ільін пояснив, що в межах партнерства буде виконано аналіз наявної інфраструктури, обсягу ринку і можливостей наявних його учасників.

Після цього буде підготовлено техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) щодо доцільності вкладень в окремі елементи цієї інфраструктури, адже наразі впевненості в економічній доцільності немає.

За його словами, можливим варіантом розвитку подій за підсумками цієї роботи стане закупівля клірингової системи, зокрема і в межах оголошеного наприкінці минулого року тендеру в рамках міжнародної технічної допомоги "Проект енергетичної безпеки", фінансований USAID та імплементований компанією Tetra Tech ES, Inc.

💬 Последние комментарии
Закрываем вакансию
Вывод тут такой, что грицаки не оправдывают оказанного высокого доверия в силу личностных недостатков. Слабосилие, слабоволие, энурез.
Не Елена
НеЛох без бумажки скоро начнёт говорить как Педалик Кличко. Но Педалика хоть в голову часто били, ему простительно, а у этого кадра похоже от дури мозги усыхают.
е
шо опять спрыгиваешь?? так ОТВЕЧАЕШЬ или НЕТ?
Оззи
ДБ. Туристам из других стран можно дать гидов и переводчиков, которые нормально всё расскажут и объяснят. Запад от всего оставляет только обёртку или картинку. Суть, сущность, содержание и наполнение меняет, иногда полностью или на противоположное. Тогда лучше спалили бы дотла собор Парижской Богоматери, нахрена он такой будет нужен? Они бы ещё додумались бордель в нем устроить, а так всего лишь что-то типа дискотеки, шоу-рум бля.
Елена
Успокойся е, успокойся.
Елена
Хе
е
отвечаешь? т.е. 1 декабря + неделя - получается 8 декабря ТЫ отвечаешь за свой базар?! ТАК?