Экономикаagropolit.comFeb 12

Уряд створить робочу групу по розробці стратегії держпідтримки аграріїв на 3 роки

nk_hauz/-m-oswweio5myqumzahj.jpg

Уряд разом з депутатами та представниками аграрної галузі за наказом Олексія Гончарука створять робочу групу, яка розроблятиме систему планування держпідримки на 3 роки. Про це розповів президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко під час слухань комітету аграрної та земельної політики «Концепція державної підтримки сільгоспвиробників в рамках реалізації аграрних реформ».

«Ми в цьому році поміняли 38 позицій держпідтримки по сумах і напрямків. Мінімум 5 років іде дискусія, щоб прописати як в ЄС на 5-7 років фіскальну політику, щоб аграрієві вставати і знати, що чекає вранці. Треба прописати хоча б на 3 роки і не змінювати, зробити три основні категорії – малі, середні і великі, і по них окремо прописати фіскальну політику. Я написав прем’єр-міністру доповідну, щоб створити робочу групу з 50 чоловік з міністерства фінансів, економіки, податкової, Верховної ради та громадських об’єднань, Олексій Гончарук дав доручення створити і з наступного тижня група буде працювати», – розповів Козаченко.

Голова комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський розповів, що комітет ще має визначити, хто з депутатів будуть брати участь у робочій групі.   

«Програма має бути визначена на 3-5 років, щоб всі люди в аграрному секторі могли на неї розраховувати і будувати з огляду на неї плани», – сказав Сольський.

Козаченко зазначив, що під час визначення рівня держпідтримки має бути визначено окремі напрямки і також обсяги бізнесу.

Якщо говорити про мікрогосподарства – це практично сімейні, які можуть дуже маленькі обсяги продавати, основна орієнтація яких нішевий продукт, тут має бути відмінна політика. Бо є різниця між 5 і 500 га в підприємстві обробляється, має бути різна держпідтримка, оподаткування. Для середніх суб’єктів господарювання, яких є найбільша кількість, мають бути прописані підходи і внесено до податкового кодексу, що таке середнє агропідприємство. Для великих – це робочі місця, тому треба дати можливість створювати парк сплати податку і забезпечити дотацію для техніки як і для малих та середніх», – сказав Козаченко.
💬 Последние комментарии
е
Мощный копипаст))) Порох по липовым документам СБЕЖАЛ из страны и это ФАКТ!!! порох такую же присягу принимал и??? Конституцию нарушил, на часть своего населения наплевал, , и? За что он ответил?
Каменяр
А покажи документ, що Янукович не вчинив прогул 5 днів підряд без лікарняного.... у випадку прогулу понад 2 дні - звільнення без вихідної допомоги....
е
Ха, он не сомневается))) документы покажи))) а Порох твой, что, ДОКАЗАНО пересекал границу по ПОДДЕЛЬНЫМ документам, как и вся его семья... И ЭТО ФАКТ... Так что Петя СБЕЖАЛ от своего народа и своих обязанностей, выражаясь ТВОИМИ словами....)))
Законник
Единим джерелом влади в країні є народ. Народ має право обрати собі президента і прибрати, якщо президент не подобається.
Каменяр
депортація проводиться у випадку незаконного перетину кордону Те що перетин кордону вказаними особами був незаконний - не сумніваюсь
е
Повторяю вопрос для тебя тупого: какой статьёй Конституции регламентируется устранение президента и по каким обстоятельствам??? Ну не знаешь материала, посмотри в инете, чтоб бред свой тупой не писать тут... А порох тоже себя СВЕРГ когда сбежал по чужому паспорту на Мальдивы? Он ведь сбежал от своего народа и своих обязанностей))))
Каменяр
В порядку вчинення ....