Уряд створить робочу групу по розробці стратегії держпідтримки аграріїв на 3 роки
Экономикаagropolit.com12 февраля 2020

Уряд створить робочу групу по розробці стратегії держпідтримки аграріїв на 3 роки

Уряд разом з депутатами та представниками аграрної галузі за наказом Олексія Гончарука створять робочу групу, яка розроблятиме систему планування держпідримки на 3 роки. Про це розповів президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко під час слухань комітету аграрної та земельної політики «Концепція державної підтримки сільгоспвиробників в рамках реалізації аграрних реформ».

«Ми в цьому році поміняли 38 позицій держпідтримки по сумах і напрямків. Мінімум 5 років іде дискусія, щоб прописати як в ЄС на 5-7 років фіскальну політику, щоб аграрієві вставати і знати, що чекає вранці. Треба прописати хоча б на 3 роки і не змінювати, зробити три основні категорії – малі, середні і великі, і по них окремо прописати фіскальну політику. Я написав прем’єр-міністру доповідну, щоб створити робочу групу з 50 чоловік з міністерства фінансів, економіки, податкової, Верховної ради та громадських об’єднань, Олексій Гончарук дав доручення створити і з наступного тижня група буде працювати», – розповів Козаченко.

Голова комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський розповів, що комітет ще має визначити, хто з депутатів будуть брати участь у робочій групі.   

«Програма має бути визначена на 3-5 років, щоб всі люди в аграрному секторі могли на неї розраховувати і будувати з огляду на неї плани», – сказав Сольський.

Козаченко зазначив, що під час визначення рівня держпідтримки має бути визначено окремі напрямки і також обсяги бізнесу.

Якщо говорити про мікрогосподарства – це практично сімейні, які можуть дуже маленькі обсяги продавати, основна орієнтація яких нішевий продукт, тут має бути відмінна політика. Бо є різниця між 5 і 500 га в підприємстві обробляється, має бути різна держпідтримка, оподаткування. Для середніх суб’єктів господарювання, яких є найбільша кількість, мають бути прописані підходи і внесено до податкового кодексу, що таке середнє агропідприємство. Для великих – це робочі місця, тому треба дати можливість створювати парк сплати податку і забезпечити дотацію для техніки як і для малих та середніх», – сказав Козаченко.
Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
спасибо за совет, блондиночка . но мы как не приучены закрывать ротик. так и не будем... и ты о нас не беспокойся - о себе родненькая побеспокойся, а то вдруг корону получишь, и не заметишь
Трампенко 2
Ты так дурой и помрешь. Скупят по дешевке, перепродадут. Аборигенов изгонять не будут - часть уедет, часть вымрет, оставшиеся будут по дешевке вкалывать, как негры на плантациях. Аборигены хозяевами на своей земле не будут. Нигде в мире такого нету, ага?А где еще такая земля как на Украине? Население на планете растет - жрать все хотят. Если бы у тебя в голове мозги были, а не дерьмо - выводы сама смогла бы сделать. А так - давай, сри тут дальше...
Елена
У него Луночка кожа то змеиная и не обновляется он,а становится раз за разом ещё хуже чем был,ха.
Елена
Вы бы меньше рты открывали,а то короновирус залетит,а кто нарушает карантин,тот может и заболеть, граждане будьте здоровы, соблюдайте правила карантина и рекомендации властей и врачей.Слава Украине!Роджери тебя это касается,не то что я о тебе особо что беспокоюсь,просто можешь потом заразить других,а это никому не надо.
Луна-2
Бедняга Роджер, а он так стремится понравиться именно тебе глупенькая блондиночка, чт оиз кожи лезет а ты ему от ворот - поворот
Луна-2
Проказница Ангела нам денег не дала. Она свои последние на маску отдала.
Елена
Судя по всему козлоослик что таки тебе тяжёлое на головку твою упало, скорее всего в раннем детстве или ушибся ты головой хорошенько,а может и родовая травма ,головы твоей, основательно так .ха.