Уряд створив Бюро економбезпеки
Экономикаfbc.ua13 мая 2021

Уряд створив Бюро економбезпеки

Українським урядом сьогодні було створене Бюро економічної безпеки. Підтримано урядовцями відповідне рішення.

Раніше зазначалося, що БЕБ – центральний орган виконавчої влади – буде наділений повноваженнями Служби Безпеки і податкової міліції у сфері протидії економічним злочинам.

Відомо, що директора Бюро має призначати Уряд за поданням прем’єра за пропозицією конкурсної комісії. Очільник БЕБ зобов’язаний щороку до 1 березня звітувати перед парламентом та урядом про свою діяльність за рік. На офіційному сайті мають щоквартально публікуватися звіти про діяльність.

Штат працівників відомства не повинен перевищувати 4 тисяч осіб.

Нагадаємо, раніше глава держави Володимир Зеленський узаконив Бюро економічної безпеки, підписавши відповідний закон.

Також ми писали, що документ передбачає інституційні умови для захисту економічних процесів від тиску силових органів і підтримується українськими міжнародними партнерами.

1 комментарий

Написать комментарий
  • DR MAXWELL
    13 мая 2021
    Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
    Ответить
💬 Последние комментарии
НЕ ВРИ САМА СЕБЕ
Нет в тебе благородства! Паскудство одно! Так что петля тебя ждёт. Петля!
Елена
Шо там с интервентами,как там дела,на том фронте?за Чубайса и его подписку, покровительство Путина ты отписался, давай интервентов,на блюдечке с голубой,хе, каёмочкой.ждем-с.
Елена
Не надо переводить мне украинские слова,я понимаю,нет, лучше расстрел,так благороднее.
Елена
Ты с тем газом и трубами как дурак с писаной торбой носишься, всё время о них пишешь,снятся они тебе,это козлоослик паранойя какая-то ей богу,сходи к врачу.проверься.
ОГЛЯНИСЬ еЛЕНА
,,елена,, оглянись! Вертухаи у тебя за спиной! И уже приготовили для тебя зашморг, -удавку! Если что то брякнешь не угодное им, удавят тебя с удовольствием!
Весёлый Роджер
И в Америки работы ему не давали, его конёк ДБА, он так и НЕ построил там НИЧЕГО, а занялся он тем, во что никто тогда не верил - гвинтокрылы, посему и дали ему этим заниматься. Ось воно як.
Весёлый Роджер
Не у меня, а у Сени Яйценюха! Напомнить тварь про то, как он звиздил, кто победил немцев? Да он такой же, как и твой Зеля хитродупый жидобандерёнок, що тупых щирых xoxлoв наЭбает и успешно! Или ты тоже про него вже забыл? Ну ты и дэбил! А как там экс.министр Продан? Вже сидит? В Италии, на своей вилле?