Уряд України сподівається на візит місії МВФ вже восени
Экономикаukrainian.voanews.com23 сентября 2020

Уряд України сподівається на візит місії МВФ вже восени

Український уряд сподівається, що вже восени місія Міжнародного валютного фонду проведе візит до України в режимі онлайн. Про це заявила заступниця голови офісу президента Юлія Ковалів.

Напередодні голова уряду Денис Шмигаль під час онлайн-зустрічі із Директором Європейського департаменту МВФ Альфредом Каммером заявив, що продовження співпраці з Фондом залишається одним із важливих пріоритетів роботи і президента, і уряду України. "Україна високо цінує всебічну підтримку МВФ, що надається у непрості для всього світу часи", - заявив пан Шмигаль. Він також повідомив, що український уряд направив директору-розпоряднику Міжнародного валютного фонду Крісталіні Георгієвій лист із запрошенням почати роботу місії в Україні в онлайн-режимі.

В своїй заяві 10 вересня, представник МВФ наголосив на важливості антикорупційних реформ. Посли країн G7 привітали цю заяву представника МВФ в Україні. «Посли підкреслили, що Україна повинна продемонструвати політичну волю для захисту незалежності НБУ та доброчесності таких установ, як НАБУ, САПО і ВАКС, щоб не дати корупції підірвати реформи, досягнуті на сьогодні», - йдеться в заяві G7 від 16 вересня.

Експерти говорять про необхідність у зовнішніх запозиченнях на фоні публікації невтішної економічної статистики. За даними Держкомстату, у другому кварталі 2020 року реальний ВВП скоротився на 11,4% порівняно із минулорічними показниками. До такого значного падіння призвели жорсткі карантинні обмеження та зниження попиту населення, заявили в уряді. Оглядачі заговорили про зупинку співпраці України з МВФ в зв'язку із суперечливими рішеннями українських судів у справі Приватбанку та побоюванням щодо незалежності українських антикорупційних інституцій.

Президент Європейської бізнес асоціації Томаш Фіала заявив сьогодні про те, що без відновлення співпраці з МВФ Україна стикнеться із необхідністю пошуку джерел фінансування бюджетного дефіциту або скорочення видатків. "Співробітництво з МВФ зараз, на жаль, на паузі. Бюджетний дефіцит зараз близько 40 мільярдів гривень. Але якщо уряд захоче профінансувати всі видатки, які записані у бюджеті, то дефіцит збільшиться до 300 мільярдів гривень. Це означає, що до кінця року треба знайти досить суттєву суму – еквівалент 8 мільярдів доларів. Запозичити такі гроші за відсутності фінансування МВФ немає де", - зауважив Томаш Фіала. Експерт вважає, що без фінансування Фонду доведеться скорочувати державні видатки і наступного року.

Британський економіст Тімоті Еш прогнозує візит місії МВФ до України вже після виборів у США. «Гадаю, фонд захоче, щоб адміністрація США зосередилась на допомозі в просуванні важких реформ в Україні і це, ймовірно, відбудеться вже на початку 2021 року», - сказав він в коментарі Kyiv Post.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Елена, АМЕРИКАНСКИЕ СМИ признали превосходство России... в очередной раз
777
Народу нужны честные и порядочные профессионалы,а не собачьи парикмахеры во главе с игроками на рояле со спущенными штанами
е
статьи прочитал, а мозги увы не включил... и раз такой патриот, то напиши сейчас тоже самое на мове... не сможешь ведь...
вот так
Вот как значит! А я уже десятка два статей прочитал о том почему КРЫСчанам ЛУЧШЕ что хохлы канал перекрыли! И вода там радиоактивная и со всех заводов сбросы и канализация, и все эти нечистоты хохлы специально КРЫСчанам сливали по каналу! А сейчас красота, нет воды - нет проблем! Вопрос с водой закрыт!
анархист
ну и кому твой высер нужен
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добро Кількість грошей на вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я нефролог у клініці УМАР. Наша клініка є Спеціалізується на хірургії нирок, і ми також лікуємо Купівля та трансплантація нирок при Донор-кореспондент Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок, будь ласка, не робіть цього Не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp: +60 16-334 2558 уважно Д-Р УМАР.
ЖидПархато-Пейсатый
От мёртвого осла длинные уши мовнодефектифные... .