Уряд України вперше затвердив проект Звіту про огляд ОПК
Экономикаua.interfax.com.ua6 дней назад

Уряд України вперше затвердив проект Звіту про огляд ОПК

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу ухвалив проект Звіту про огляд обороно-промислового комплексу (ОПК) України, який буде направлено на затвердження Раді національної безпеки і оборони (РНБО), яка вперше в березні минулого року доручила підготувати такий документ.

"Що таке звіт? Це аналітика про наші спроможності. Це документ, який має бути базою для Стратегії розвитку ОПК. Ми маємо знати те, що потрібно, і те, що ми здатні виготовляти. Куди рухатись і направляти нашу промисловість", - прокоментувала це рішення заступник міністра економіки Світлана Панаіотіді у Facebook.

Вона наголосила, що такий звіт робиться вперше в історії України.

Панаіотіді додала, що суттєвою частиною цього звіту є також надана Міноборони потреба Збройних сил України.

Заступник міністра уточнила, що відкриту частину звіту буде оприлюднено після затвердження РНБО і направлено на ознайомлення ключовим міжнародним партнерам, з якими співпрацює Україна у сфері оборонних технологій.

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко в березні минулого року ввів у дію рішення РНБО "Про реформування ОПК та підвищення рівня прозорості виконання державного оборонного замовлення", яким було доручено уряду забезпечити проведення такого огляду. Для цього восени минулого року було створено Міжвідомчу робочу групу з питань огляду ОПК.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
мм
А как его можно изменить? Если другие подписанты не согласятся?
мм
Какое же он наглое брехло! Пэтро-брехло!
С
В Америке они запрещены. А нас уничтожают сволочи. Наверное Ющенко и Тимошенко хорошо с зтого имеют. Еще немного и нас вообще всех уничтожат своими вирусами!
Игбун Хохлов
Многострадальное корыто. А как его "СУшка" гоняла?)))))
Starый Йухан
И шо, весьмирснами накрывается медным тазом ? Спойте щенэвмэрлу, мабуть поможэ...
Starый Йухан
"Наркотики всегда убивают."
Весёлый Роджер
Ой панове, тюю, шо тут робиться, запор заднемотор объявился - не запылился. Как пить дать тай век свободы не видать, грошей Соросюга подкинул ему на нищебродность. А я уж запор, ты уж звиняй, грешным делом понадеялся, шо тебя ковид побрал к чертям собачим, а ты живучий оказался, значит жив ыщо- курилка! Но дивлюся, какой ты не такой, ну не сильно пока русофобный. Или это ты пока так, разминаешься на кошаках щиро селячих, так сказать, входишь в режим русообсерания и русоофшоронадругательства! Ну давай, давай, не перенапрягись тильки … до усёру, держи марку заднемотору. И.Ищенко с А.Роджерсом, вони же рядом, тут за заосадом! Смотрю твоего «коллеги» чи калеки по цеху русофобных пиндо 3.14здаболов - нима, ты не на подмену ему вышел? Он часом не захворал? Ой горе то какое, пиду тоди с ранку пятый баян докупать! Может повезёт? – отметим праздник как надо!