Экономикаnewformat.infoFeb 19

Уряд вирішив через аукціон продати частину своїх будівель

nk_hauz/-m0n_ang1i6p4zyl9_ec.jpg

Міністр Кабінету міністрів розповів про скорочення і оптимізації відомств, а також про звільнення площ.

Влада має намір оптимізувати площі Кабміну, а вивільнені будівлі передати в приватні руки. Про це міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет заявив в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Ми близько 300 нових місць вже через оптимізацію знайшли в рамках Кабміну. ​​Я думаю, що ще буде приблизно плюс 200-300. Я думаю, що у нас буде ще можливість один або два міністерства розмістити в цьому ж будинку. Я не думаю, що ми зможемо перемістити, принаймні, найближчим часом якесь велике міністерство. Але не дуже велике, я думаю, зможемо», — заявив Дубілет.

Він зазначив, що недавно в результаті скорочень в Державній службі статистики були звільнені 200 об’єктів нерухомості. Всі ці об’єкти, за його словами, були передані на приватизацію або на оренду через ProZorro-продажі.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Мля, у детей в песочнице более аргументированные ответы! ПНХ ТП!
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.