Уряд визначив основні напрямки діяльності «Ощадбанку» до 2024 року
Экономикаua.news13 ноября 2020

Уряд визначив основні напрямки діяльності «Ощадбанку» до 2024 року

Кабмін схвалив основні напрямки діяльності «Ощадбанку» на 2020-2024 роки Як повідомляє finbalance, згідно з розпорядженням, «Ощадбанк буде зміцнювати свої позиції у роздрібному кредитуванні та комісійних продуктах, зберігати позиції в сегментах корпоративного бізнесу та мікро, малому та середньому бізнесі, зі зменшенням частки державних підприємств.

Зокрема, «Ощадбанк» має:

 • зменшити рівень операційних витрат та переглянути капітальні витрати шляхом оптимізації мережі та централізації функцій та операцій;
 • посилювати систему управління ризиками, що забезпечить зростання кредитування за рахунок зваженої кредитної політики;
 • розвивати систему ІТ;
 • врегулювати рівень непрацюючих активів та послідовно скоротити їх частку завдяки жорсткій стратегії управління такими активами;
 • забезпечити приєднання до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 1 січня 2021 року;
 • забезпечити вступ міжнародних фінансових організацій до капіталу, що спричинить мажоритарну або повну приватизацію до кінця 2025 року.

Раніш ми писали, що «Ощадбанк» спільно з компанією «Пост Фінанс» запровадили можливість верифікації клієнтів «Нової пошти» по ID-картках через POS-термінали. Вже з жовтня клієнти НП при відправці та отриманні грошових переказів можуть пройти верифікацію особи у відділенні, приклавши ID-картку до POS-терміналу «Ощадбанку».

1 комментарий

Написать комментарий
 • Українець
  13 ноября 2020
  Честно. забезпечити вступ міжнародних фінансових організацій до капіталу, що спричинить мажоритарну або повну приватизацію до кінця 2025 року. Вот что они хотят. Т.к. землю продадут. производства уничтожат. А потом и банковскую систему захотят всю под себя. Колония УКРАИНА. Но не дождетесь. В жопу засунете свой безвиз.
  Ответить