Уряд вніс зміни до програми «Доступні кредити 5-7-9»
Экономикаwww.ukrinform.ua29 декабря 2020

Уряд вніс зміни до програми «Доступні кредити 5-7-9»

Кабінет Міністрів вніс зміни до державної програми "Доступні кредити 5-7-9".

Як передає кореспондент Укрінформу, про це на позачерговому засіданні уряду повідомив міністр фінансів Сергій Марченко.

"Проєктом постанови передбачається внести зміни до державної програми "Доступні кредити 5-7-9", розширення кола суб'єктів господарювання, максимальний рівень річного доходу у сумі, що не перевищує еквівалент в 20 млн євро. Пом'якшуються вимоги щодо рефінансування кредитів у частині забезпечення збереження фонду оплати праці з 65% та чисельності персоналу до 75%. Встановлюється максимальна сума кредитів, за якими може надаватись компенсація процентів на рівні 50 млн грн",- сказав Марченко.

Як повідомляв Укрінформ, урядова програма "Доступні кредити 5-7-9%" стартувала з 1 лютого 2020 року. Надання трьох можливих ставок залежить від розміру бізнесу та терміну його діяльності. У квітні Кабінет Міністрів розширив державну програму "Доступні кредити 5-7-9%" на бізнес із річним доходом у 100 млн грн, тоді як раніше відповідна сума обмежувалася 50 млн грн. Також урядом була збільшена максимальна сума кредиту за програмою з 2 млн грн до 3 млн грн. Також у частині максимального рівня річного доходу суб’єктів підприємництва був еквівалент у розмірі 10 млн євро.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей. Расчитывали на поддержку от украинских нацистов, но навальнятам наваляли по полной. Валяли по асфальту.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей.
е
ага .... еще расскажи про вояк встречавших Петю..и на вояках тех шеврон дивизии "Мертвая голова", напомнить чья это дивизия?
е
а... так ее работа озвучивать ТУПЫХ?? покажи ка на глобусе Украины море у границ Беларуси...
е
это ж до тебя не доходит, это ж ты у нас тупая дура (сама призналась))), это ж для тебя счастье когда за тебя дяди из америки решают когда тебе спать, а когда срать.... это ж для тебя великое достижение когда кредиты дают за развал производства и обнищание народа...это ж ты за халяву удавишься..
Весёлый Роджер
ОЙ да шо ты? Ты об этом пьяному ёжику в лесу на ухо покизди! А кого спимали в форме СС-Щирая голова, зигующих на факельном шествии у Куеве? Шо опять нЫкого? Закон е, а фашистов ныма, ось таки вот дела!
Елена
Всё то у тебя записано,ты видать при Сталине столько телег на окружающих написал,вот так детально,что пол ГУЛАГа по твоим доносам сидело,ха.писака ,но не Джейн.ха.